Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

1:58:00i izlerseniz selçuk abi bu sorunun kendi developer sürümünde düzeltildiğini ve “gelecek” bir sürümde düzeleceğini belirtti.

renkten değil yapay zekanın durmasından bahsettim.

Gençler size çok önemli sorum var. Mesela ben profilimin mod yöneticisi ekranında bir modu aktif ettim, oynadım ve modu sonra “mod” klasöründen sildim. Sonra oyunu tekrar açtım ve mod yöneticisi ekranında o modu geçmişten silme imkanım var mı herhangi bir şekilde, geçmişi temizleme gibi?

orda < tuşu vardır kırmızı moda tıklayıp bir kere < tuşuna basarsanız mod listesinden kaybolur gider

1 Beğeni

Gençler bende Papara kart var da EVR’den ses satın alabilir miyim ve EVR’den ses satın alırken neler yapılıyor?

Sesler güncel değil satın almanı tavsiye etmiyorum.

Ses için biraz beklesen iyi olur kriechbaumun sesi de iyi
ya da maxin sesleri olmadı başka modlara vs bakabilirsiniz

Sesleri güncellemelerini beklerim sıkıntı yok ama şu sayacağım TIR’lar arasında kaldım ve iki tane almayı düşünüyorum. Birazdan sayacağım TIR’ları seçmemin bir nedeni de, SCS’nin diğer TIR’larda tuşların animasyonlarının ve modellemelerini yapmadığı için. Volvo FH 500, Actros MP3 1844, Actros MP4, Renault Range T, Scania Next Gen R450. MAN almayı şu anlık düşünmüyorum çünkü oyundaki sesleri gerçeğe yakın. DAF XF Euro 6 yakında güncellenecek ve bedava zaten o. Sizce hangilerini alayım gençler?

EVR’ye para kazandırma derim. Alacaksan F-Max sesini al güncelledikten sonra.

2 Beğeni

kurlar pahalanmaya başladı. Ben alacaktım fakat vazgeçtim onun yerine 2 3 dlc alıcam.

Bende Scania 2016 R440 sesi var, yaklaşık 1 senedir güncellemiyor EVR. Parasıyla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek, şuana kadar sadece 1 ay kullanabildim sesi. Ek olarak Evr’nin TML de çalışmaya başladığına dair haberler vardı, videolardan birinde duymuştum. Para verilmez artık, tabi tercih senin. ytd. (Euro uçar gider alamadım falan olmasın :smile:)

1 Beğeni

Nasıl la, EVR kaydettiği F-Max seslerini F-Max’te bedavaya koymuştu diye hatırlıyorum. Şu an bizim F-Max’te duyduğumuz ses ne ki o zaman, benim aklımda o F-Max sesleri bedavaya gönülden verdi diye hatırlıyorum EVR, Allah Allah. Yoksa bizim şu an F-Max modundan duyduğumuz sesler Ford Cargo’nun mu?

Bedavaya koyduğu sesler Cargo sesleriydi.

1 Beğeni

Hacım evr şuan sesleri güncellemekle meşgüller şuan hatta site şuan kapalı güncellemeyle alakalı yani acele etmeyiniz paramızlada rezil olmuyoruz adamlar tml’den ek bir iş aldılar o yüzden bizleri biraz ihmal etmeleri dogrudur biraz sabır edelim
Çünki bende bayagı ses modu aldım evr’den bekliyorum.

1 Beğeni

Iberia’yı almamla iade etmem bir oldu. Tam Bükreş’ten Barselona’ya yük alıp gidecekken laptopun ekran kartı artifact verip dondu ve laptop kapandı. Anlaşılan oyuna girmemek gerekiyor bir süre ekran kartını elime almayayım şimdi :smiley: İade ettim ben de yeni laptop alıncaya kadar oynamayayım diyorum. Oyun orta grafiklerdeydi bir de, ekran kartı Radeon 520.

arkadaşlar alan derinliği tam olarak ne işe yarıyor bilen varsa yazabilir mi görüntü kalitesine bir etkisi var mıdır ?

Arazi yapılanmarındaki o çukurluğu derinliği hissettirmeye yazıyor aslında gölgelendirme vs vs gibi birşey

anladım teşekkür ederim.

arkadaşlar bu black sea de gelen yerleri süpüren yavaş bir araç vardı yollarda giden o araç kaldırıldı mı bilen var mı? black sea dlc si çıktığı zaman ilk orada görmüştüm. trafiği kalabalıklaştırıyordu.

iberia da var ben gördüm

2 Beğeni