Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Mart 2020 de çıkan ve oyunuda Mayıs 2020 de çıkan oyunuda aday olarak gosteremedim
Ama oyunun kendi sayfasında girerek aday gosterebildim

Steam arada kafayı yiyebiliyor ondandır. :wink:

Ben promdsta orta doğuyu yüklemedim yine multi ye girebilir miyim.

ewet girebilirsin sıkıntı olmaz

2 Beğeni

Teşekkür ederim.

1 Beğeni

rica ederim iyi oyunlar

promods budapeşte-krakov arası ne güzel yolmuş öyle

1 Beğeni

kardeşim italyanın trieste şehrinden başla hırvatisan makedonya üzeri git çok güzel yollar var oradada

2 Beğeni

Scania v8 2009 kasa alıp egzoz sesini açıp camı da aralayınca keyifli oluyormuş;)

Euro Truck Simulator 2’de reklam panoları… :smiley: :laughing:

20 Beğeni

Uzun bir aradan sonra ETS 2 girdim. ATS baya sarıyor malum. Yemin ederim o uzun burunlu tırlardan, yola zor sığan Amerikan tırlarından sonra burada Scania, Renault sürmek bisiklet sürmek kadar kolay geldi. Öte yandan tırların birden hızlanmasına, tırın burun payını bırakmamaya, hatta oyun saatine bile alışmakta da zorlandım. Oyun mekanik ve dinamiklerinin çok ayrı seviyelerde olduğunu belirtmeye gerek yok sanırım ama bu kadar da beklemiyordum.

3 Beğeni

Beklenen haber…

15 Beğeni

Ben neler gördüm böyle :smiley:

1 Beğeni

:slight_smile: haydi bakalım yeni bir mevzu

4 Beğeni

Yeni ışık/grafik güncellemesi…
Şimdiki:

Yeni:

Şimdiki:

Yeni:

Yeni yağmur ve sis:

Önemli haber: İberia DLC bu yıl çıkmayacak, yeni ışık güncellemesinden sonra bu güncellemeden yararlanan ilk DLC olacak, DLC kış aylarına yetişmeyebilir ve bu güncellemeden ayrıca Almanya yenilemesi de yararlanacak… :expressionless: :expressionless:

Yeni güncellemenin kapalı betası Ocak ayında başlayacak, hedef 2021’in ilk çeyreğinde salmak…

Pavel Sebor, SCS Software CEO’su… :smiley:

32 Beğeni

resim

12 Beğeni

Konuyu hazırlayacağım da önce şu uçağı JustSim Antalya Havalimanı’na indireyim. Video da çekeceğiz. PBR sistemine yönelik adımlar atılması da çok iyi o gelirse zaten gördüğünüz her şey daha fazla değişir.
Artık üzerinden konuşacağımız bir şeyler çıktı.

6 Beğeni

Şimdi oldu be :smiley: Ama bakalım ATS nasıl gözüküyor bu ışıklandırma ile. Neyse artık seneye ETS2 yılı olur inş :slight_smile:

5 Beğeni

Sessiz kalma stratejisi bu aralar scs için işe yaramayacağını anlamış olmalılarki böyle bir açıklama yapmışlar.Ets2 oyuncu kitlesi bence bir kaç aydır oyundaki gelişmelerden hiç memnun değil.Kaçmak yerine oyunculara nedenlerinizi sunarsanız anlayışla karşılanabilir.

2 Beğeni

Hani ETS 3 çıkmayacaktı ? :rofl: Muhteşem görünüyor.

2 Beğeni