Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

sil derken kullandığım mod varsa onları mı kaldırıyım yoksa komple kullanmadığım falan ne varsa onları mı siliyim

Kullanmış oldugun save deki aktif modları kaldiracaksin

1 Beğeni

zaten kullandığım bir mod yok

Steam’da dosyaları doğrulamayı dene

etkinlik mi geliyor acaba?

7 Beğeni

Ats de Big Sur etkinliği vardı çok sevilen, Ets 2 için ona benzer bir etkinlik olabilir :smiley:

5 Beğeni

Cenova Köprüsü için olabilir mi acaba?

2 Beğeni

Bence de öyle bir etkinlik olabilir, Bitki örtüsü İtalya’ya benziyor.

2 Beğeni

promods oynayanlar iberya diyorlar yol bağlantısı için taşıyacağız büyük ihtimalle

2 Beğeni

Burası genovanın çıkışı sanırım büyük olasılık 2018 yazında yıkılan köprü için hayırlısı bakalım.atsde big sur gerçekten iyiydi.umarım topluluk aynı başarıyı burdada yakalar.

2 Beğeni
8 Beğeni
7 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CAX7YWChwDM/

Hepsinde Ayrı bi tır.

10 Beğeni

Şu koronada büyük bi etkinlik güzel olur

Bu Steam info sitesinde İtemlere girebilen varmı yoksa sadece bende mi hata veriyor

Umarım WOT etkinliği olur. Eğlenceli olurdu doğrusu

1 Beğeni

SCS Software tarafından paylaşılan görüntülerde yeni bir World of Trucks etkinliğinin ipuçları bulunuyor. Görüntülerde Volvo ve Iveco çekicilerinin İtalya’da bir tünelden çıkarken görüyoruz ve yol inşaat halinde bulunuyor. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-yeni-bir-etkinlik-mi-geliyor/

SPOILER

Morandi Köprüsü yeniden inşa edilmiş ve Temmuz ayında trafiğe açılması bekleniyormuş :rofl:

12 Beğeni

Volvonun ön panjur boyalı mı yoksa efektten dolayı mı öyle gözüküyor?

2 Beğeni

vallah bilmiyorum da modlu çekemeyeceklerine göre var bir şeyler

2 Beğeni

@Eagle_Vision.TR Siz söyleyince daha detaylı baktım, kesinlikle Volvo’ya tuning paketi geliyor… Cidden Volvo’dan böyle bir şey beklemiyordum. SCS’nin açısıyla çekmeye çalıştım, farklar ortada zaten.

1- Silecek tarafı boyalı
2- Ön üst panjur boyalı
3- Alt panjurda krom kaplamalı yeni bir ızgara var
4- Ön tamponda lip var
5- Kapı kolunda krom parça var
6- Yeni yan eteklik
7- Boyalı şasi koruması
8- Boyalı arka çamurluk
9- Yeni arka tampon
10- Hava girişi boyalı

22 Beğeni