Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Evet vardı patlayıcı bişey vs. taşıyosan arkada bu simgeler oluyordu sanırım ama yükle ilgili olduğunu biliorum

1 Beğeni

Şimdi kapalı kasada tehlikeli yük taşıyınca bu ADR ve uyarı levhaları otomatik olarak çakılır, bu orijinal sahipli dorselerde de böyle. Önceki güncellemelerde yanlış hatırlamıyorsam bu kadar detaylı değildi, şimdi yüke göre ADR numaraları ve tehlike seviyesine göre uyarı işareti atanmış.

patlayıcı götürüyorsun şu anda di mi?

2 Beğeni

La scs zaten evdeyiz neyi bekliyon paylaş işte 1.37 sürümünü

5 Beğeni

Corona var dayı. Adamlar erteliyor…

Yeni krom parçalardan kesitler
Ekleme:krom parçaların sağ alt kısmında logo gibi birşey var. Dlcmi olacak ?acaba diye içimden geçmedi değil

6 Beğeni

büyük bi ihtimal dlc olmaz diye tahmin ediyorum eski demirler yılların demiri, güncel oyuna o dandik demirler artık olmuyodu heralde güncellemeyle o demirlerin yerini bunlar alıcak

2 Beğeni

Geçen burdaki bir arkadaş gruba metes adinda bir krom parca ureten firmayı göstermişti . O yüzden dlc olma ihtimali artıyor bence.

2 Beğeni

Ben @Unbekannt’ın da dediği gibi DLC olduğunu düşünüyorum. Zaten parçaların kenar taraflarına dikkatli bakınca Metec’in ambleminin olduğu anlaşılıyor.

2 Beğeni

DLC olasılığı yüksek. DLC’den önce betanın çıkması daha önemli. Şu krom borularla yapılan modifiyeler midemi bulandırıyor.

8 Beğeni

Bende yapmıyorum artık krom borulara modifiye. Yaptıkça bezdim ve artık dikkatimi çekmiyor…

2 Beğeni

Scania’nınki tam Viking boynuzu gibi durmuş :open_mouth:

1 Beğeni

Metec %100

6 Beğeni

@Unbekannt Yalnız bu demir normalde de var diye biliyorum.

1 Beğeni

bunun dlc olarak gelmesi ve wotr üzerinden etkinlik ile dağılması muhtemel olarak görüyorum.

4 Beğeni

Sesler yüzünden tahammülüm kalmadı artık. Her bakımdan var olan sesler kafa beceriyor. Şu 1.37 gelseydi bi hevesimizi gidersek. Yayında zaten beta başlayacaktı yani…

4 Beğeni

yakınlarda bir wot etkinliği yapmayı düşünüyorlarmış fakat metec aksesuar dlc’sine etkinlik yapılacağını düşünmüyorum ama yeni krone dorseleri için bir wot etkinliği olabilir bir kaç tane yeni krone dorsesi gelicekti çünkü (belkide metec yazılı yeni krone dorselerle beraber bi etkinlik de olabilir aynı etkinlikde ikiside olabilir)

2 Beğeni

1.37 güncellemesini yayınlamadılar bari etkinlik yapsınlar zaten corona yüzünden eve tıkılıp kaldık bari oyalanıcak bişey olsun

5 Beğeni

Modifiye paketi hoş duruyor. Normalde çok ıvır zıvır paket istemesem de açık konuşalım herkes aracı kişiselleştiriyor öyle kullanıyor ve bu paket de bütün çekicilerde çalışacaksa markaya özel olanlardan daha çok iş yapar. İnsanlar tüm araçlarda çalışan, görünen şeyleri seviyor. Bizim F-MAX için de uyarlanır herhalde :smiley: Çok oynayanlar için alınması gereken DLC’lerden biri olacak. Ücretsiz olsa güzel olurdu. :smiley: Ama lisanslıysa parayla satarlar.

11 Beğeni

Satsalar da max 15 TL olur. Ki ne zaman marka DLC’si getirseler bi’ 15000 civarı kodu ücretsiz dağıtıyorlar. Hiç olmadı 2 günlük etkinlik yaparlar alırız keyi.

1 Beğeni

Yakında etkinlik olacağını hangi kaynaktan öğrendiniz?

1 Beğeni