Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Madem canlı yayın gg betayı salsınlar hemen

2 Beğeni

İnşallah paylaşırlar

1 Beğeni

teknik bir problemden bahsediliyor betayı salabileceklerini sanmıyorum

Şu an uzaktan çalışabiliyorlar ancak milletin psikolojisi allak bullak oldu. Beta da beklesin yayın da beklesin. Çok lazım değil :slight_smile:

3 Beğeni

Selçuk bey paylaşmış; :frowning:

Çek Cumhuriyeti resmi olarak #COVID19 önlemleri çerçevesinde Olağanüstü Hal’e girdi az önce.

Birahaneler 20-6 arası kapanacak.
Coronavirusten etkilenen ülkelere giriş çıkış yasak
Alışveriş merkezlerindeki yemek reyonları kapatılacak
Avusturya ve Almanya desteğiyle direkt ordu sınırlarda kontrol yapacak
Yeni vize izinleri kaldırıldı.
Tüm spor aktiviteleri ve 30 kişiden daha kalabalık toplanmalar yasaklandı.

3 Beğeni

Birkaç insanın hatasının bedelini tüm dünya ödüyor şaka gibi. Zaten bu gibi durumlarda hep böyle .

1 Beğeni

Evet 1.37 bu hafta da unutun :smiley:

Sadece bu hafta değil 1 ay unutun bence

sağlık her şeyden önemli ister 2 ay geciksin sorun olmaz

8 Beğeni

uset g_trackir “0” yapıp denermisiniz. Sanıyorum bu sorunu çözecektir.

1 Beğeni

bu hafta yandı zaten gelirmi gelmezmiden cok corona derdi tüm avrupada Allah sonumuzu hayır etsin

3 Beğeni

covid19 fazla abartılıyor. bu yeni virüsün ölümcüllük oranı normal popülasyonda %3 kadar. Daha önce dünyaya yayılan kardeşleri Sars ve Mers e göre çok daha masum. Hatta en son domuz gribi salgınından daha masum. Ayrıca bu %3 sayısı da abartı. çünkü genç popülasyonda tanı konulmadan hafif grip semptomları ile, ayaktan bu hastalığı geçiren insan sayısının tanı konulan hastalardan en az 3 kat fazla olduğu söyleniyor. Kendisini pek sevmesemde Trump’a bu konuda güvenebilirsiniz.
Not: covid19 un ölümcül olduğu kişiler, kronik akciğer/kalp hastalığı olanolar, immunsüpresifler, 60 yaş üstü insanlar, gebeler, ve 0-3 yaş grubudur. Eğer bunlardan biri iseniz veya bunlardan birisiyle yaşıyorsanız covid19 u abartın. iyi akşamlar

5 Beğeni

Katılıyorum. Şayet öyle ki ben 7-8 sene önce domuz gribine yakalanıp c vitamini alarak, istirahat ederek atlatmıştım. Tamam insan görünce tokalaşma öpüşme falan bunlar önlem ama vakanın daha hangi ilde hangi ilçede semtte olduğunu bilmeden bu denli makarna stokları yapmak, bi anda temizlik canavarı kesilmek garip geliyor. Bu virüs de küresel çapta etkili oldu diye herkes ölümcül bir hastalık sanıyor. Ellerini biraz daha sık yıka, iyi beslen, başka da yapacağın çok bir şey yok.

2 Beğeni

scs forumda paylaşılmış yeni tuning pack mi geliyor acep?

7 Beğeni

Sanırım evet zaten geçen gizli bir dlc görülmüş diyorlardı :smiley:

belli olmaz ne olacağı bekleyip göreceğiz :smiley:

1 Beğeni

Aynen ama zaten demişlerdi geliceğini :smiley: fakat bilmiyorumuş gibi yapalım :wink:

Volvo ve Mercedes içinde yeni krom parçalar geliyor gibi…
resim resim

4 Beğeni

Ama bu resmen haksızlık. Gösterip gösterip elletmiyorlar🤣

2 Beğeni