Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Yok ama pat diye olmadığını biliyoruz. Olacak bile denilmiyor. Bunca şey varken lastik deyip küçümsesek de zaman lazım. Bir güncellemenin içinde onca şeyi doldurunca ilgi dağılıyor. Aylara yaymaları daha güzel.

4 Beğeni

Özet mükemmel olmuş. Aslında scs nin etkinlik takvimini hazırladığı gibi bi liste oluştursa tarihi olmasa bile bu yıl içinde çıkacak olanları görsek çok güzel olurdu.

3 Beğeni

yol haritasını açıklarsa millet her gün ne zaman gelecek ne yapıyosunuz nasıl oalcak diye başının eti yer ama bunu zamanında yapmadıkları için böyle oluyor tamma lisanslı olylar belki problemlidir eklemezsin onları da ama ne geliştirildiğini bilmeyek mi? SCS işte… hep merak hep ilgi çekmek

3 Beğeni

bizimkilere bi haber varsa bilgisi verip konu kapatılacak yapılacak tek şey o… forumda belli demirbaşlar var gün ardına aynı şeyleri yazıp duran isim vermeye gerek yok :slight_smile: biliyorlar kendilerini…

3 Beğeni

Bence önceliklerden biri sesler. Bir EVR’nin seslerine bak, bir de SCS’nin seslerine bak. İkisi arasında dağlar var, SCS’nin sesleri niye böyle değil? Bir de motor sesleri hariç, yeni seslerin gelmesi lazım.

Benim en çok beklediğim şey Rigid eklentisi. Avrupa’da bu tarz kamyonlar çok kullanılıyor. Özellikle Bulgaristan (BG), Almanya (D), Hollanda (NL), vb. Çoğu yerde var bunlardan.

Bide şu gerçekteki gibi alcak orta kabine spoiler getirsinler daf volvo ıveco vs

arkadaşlar size bir şey soracam bu işaretlediğim dosyalar nedır kendı kendıne mod klasorunde olusuyor ne ıse yarıyor

2 Beğeni

O dosyalar genellikle winrar’dan dosya çıkartırken oluşur, onları silsen hiç bir moda zarar gelmez.

1 Beğeni

yok bunlar wınrardan cıkan dosyalar degıl yada cıkartırken oluşmuyor önceden bunları sılmıstım ve yıne oluşmuş bir çeşit backup falan mı acaba onu merak ettim

1 Beğeni

Mod klasöründe normal şartlarda ekstra bir dosya oluşmaz normalde bi tarama yaptırmanda tavsiye var abi.

2 Beğeni

Backup dosyası olabilir, ama hangi mod backup oluştururki?

2 Beğeni

bir fikrim yok akşam buluşmadan sonra onları bır daha sıleyım bakayım oluşacakmı yıne ınternetten detaylı da bakamadım bılgı bulamadım

1 Beğeni

Patron sizde autodesk 3D modeller programı varmı? Belkide dosyaları yanlışlıkla buraya kaydediyordur.

1 Beğeni

yok ben solidworks kullanıyorum ama ıkısınınde uzantıları bu sekılde degıl neyse sıldım dırek ya hatta elım degmısken ne zamandır toparlayacaktım o klasoru en son 35 gb olmuştu suan 17 gb a düştü :smiley: rahatladım

2 Beğeni

Yeni R ve S serisinde normal kabin seçeneğinde navigasyon neden çalışmıyor bilen var mı?

1 Beğeni

Zaten çalışmıyordu, özellerde çalışıyor.

1 Beğeni

Anlayamadığım şey multimedya sisteminin tüm tuşlarının ışıkları yanıyor sanki çalışıyor da ben kapamışım gibi bir görüntü var ama hiçbir etkileşim yok. Bu kadar yeni bir araca kabin aksesuarlarındaki o taş devrinden kalma navigasyonu da takmak istemiyorum kötü duruyor.

1 Beğeni

Özelde navigasyon var, zaten bunun ekranı küçük.

1 Beğeni

Sonuçta ekran var :grinning: eğer dediğin gibiyse küçük diye navigasyonu eklememek çok ilginç. Daf Xf Euro 6 da olan ekran bundan daha küçük ama her kabin seçeneğinde var ve tıkır tıkır çalışıyor.

1 Beğeni