Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

İyi forumlar ve oyunlar 920mx ekran kartım var biliyorum oyun için pek uygun değil fakat ets2de tatmin edici bir görüntü elde etmek istiyorum. 30fps civarı yeterli benim için kalite biraz daha önemli. Kendim bir kaç ayar yapıyorum ama bu bantda bir ekran kartınız var ise ayarları paylaşırsanız sevinirim. Belki daha iyi bir sonuç elde edebilirim.

VRAM 4GB diye hatırlıyorum. Rahatça oynarsın. Ben bile 2GB VRAM ile yüksek ayarda 30 FPS alıyorum düşün.

İlk başta şunu söylemeliyim ki , oyunda alacağın performans sadece ekran kartı faktörüne bağlı değil , neredeyse her donanımına ve sürücülerine bağlıdır.

Eski kullandığım bilgisayarda AMD Radeon 7600M vardı , aşağıdaki linkten senin ekran kartının daha iyi olduğunu görebilirsin.

Nvedia 920MX vs AMD Radeon HD 7600M

Ortalama olarak 35-40 FPS arası değerler alıyorum. Ayarlar genel olarak yüksekte , ayna ayarları düşük ona da gerek duymuyordum. Aşağıdan eski sisteme ait ayarlara bakabilirsin.

Dilersen aşağıdaki linki kullanarak indirebileceğin program ile eksik sürücülerini tamamlayabilirsin.

Eksik sürücülerin için!

1 Beğeni

@LazJedi ve @Baby çok teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

bir arkadaşım da aslan desenli bir boya paketi var acaba hangisinde bilen var mı?

1 Beğeni

Man için diyorsanız 8x4 şaside var.

2 Beğeni

tamamdır teşekkür ederim

1 Beğeni

kesin bilgi mi? peki diyelim boyayı seçtim fakat şasiyi 6x4 yapınca boya kalır mı?

el freni düğmesi hangisi oluyor?

Sadece 8x4 şasisi için yapılmıştır, 4x2 veya 6x4 şasilerinde mevcut değil.

1 Beğeni

Üzerinde ‘‘P’’ yazan

1 Beğeni

5 posts were merged into an existing topic: ETS 2’ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

Eski/Yeni Almanya

8 Beğeni

German Truck Simulator’da çok eski kalmıştı kuzey tarafları. Fakat ETS2’de artık daha modern hali var @HasanOfke .

1 Beğeni

aynı yermi

1 Beğeni

Bu 1.35 ile gelcek mi yoksa var mı şuan ?

1 Beğeni

Şanzımanlar ile ilgili bir tespitim ve birde önerim olacak. Öneri için doğru mecra değil ama İngilizce bilen biri bunu resmi forumda dile getirebilir diye düşünüyorum.

Şöyle ki, gerçek çekicileri gözlemlediğimde yarım gazla ilerlerken devir 1250 ila 1400 arasındayken vites yükseliyor. Veya şoför ayağını gazdan çekince yine vites otomatik olarak yükseliyor ve 1000 devirde devam ediyor. Bu sadece çekicilerde böyle değil binek araçlarda da performans modu dışında böyle çalışıyor. Fakat ETS 2’de akıllı otomatik şanzıman seçeneğinde böyle bir durum söz konusu değil. Şanzıman ekonomi modunda bile standart mod ayarında tepki gösteriyor. Yani gaza ne kadar az basarsan bas devir 1500 olmadan vites yükselmiyor. Bu da fazla mazot yakmamıza sebep oluyor. En azından standart modda değil de ekonomi modunda gerçekte olduğu gibi şanzıman, yarım gaz verirken 1250 ila 1400 devirde vitesi yükseltmeli. Çok detaya girdim biliyorum fakat ben çok dikkat ederim böyle şeylere. Bu detay bile oyun zevkimizi arttırabilir diye düşünüyorum. Gerçekçi şekilde oynayan insanlar var, bu detay daha gerçekçilik sunabilir. Ekonomi modunu kullanmanın bir farkı olmalı.

2 Beğeni

inan bu ayrıntı ile oyun zevki gram artmaz sadece gerçekte olan ve buna takıntılı olup oyunda görmek isteyeni tatmin eder onun dışında çok çok farklı özellikler var bunu biliyorlardır her gün binlerce insan yazıyor
millet daha kolay oynasın diye bir sürü şey basit olarak geliştiriliyorken bunu neden yapmadılar diye sorgulayamayız bile

4 Beğeni

Gelse de hoş olur ama :slight_smile: oynanışa direk etki eden durum yok zaten.

1 Beğeni

Son güncellemeden sonra menü içinde veya serviste tırı görüntülerken krom parçalarda renk değişimi olan var mı ? (Oynarken problem yok)

3 Beğeni