Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Peki bu modda belirli bir miktar para da geliyor mu? Ben çok parayla da başlamak istemiyorum açıkçası.

1 Beğeni

bu mod sadece parça açılma seviyelerini düşürür. parça fiyatlarına veya hesap bakiyenize bir etkisi olmaz

2 Beğeni

Adamlar oyuna Mp5 'i getiremeden Mercedes ekibi daha yenisini test ediyor.

Kaynak: Mercedes Benz Actros MP6

5 Beğeni

yenisi geliyorsa eskisi kesin gelir at fava

4 Beğeni

:joy: Daha MAN yok ortada. Ama gelmesi kesinleşti denilebilir diye düşünüyorum artık hocam.

2 Beğeni

:thinking:

3 Beğeni

Buda var :thinking:

Acaba IAA hangi marka için kullanışlı olacak? :eyes:
Tabi XD’nin gelmesi biraz zor çünkü o CF’nin yenisi, gelirsede rigid şasilerin yolunu açabilir. Ama aynı şekil Actros’unda gelmesi zor :upside_down_face: (malum lisans sıkıntıları)
Yaparsa bu işi Oscar yapar :smiley:

5 Beğeni

Actros için lisans almaya gelen SCS / Daimler

6 Beğeni

Neden SCS Actros için lisans sıkıntısı yaşıyor, bilen var mı?

1 Beğeni

Hocam sanki MP6 değil de, Yeni manı kamufle etmişler gibi :smiley:

1 Beğeni

resim

Selam millet, steam hesabımı ve ets2’yi en son 3 ay önce açmıştım. Bugün oyuna girmek istediğimde böyle bir hata aldım. Dosya bütünlüğünü doğrulama yapıyorum eksik dosyalar kuruldu diyor, oyunu tekrar açmak istediğimde tekrar bu hatayı veriyor. Çözümünü bilen var mıdır?

1 Beğeni

Bende dün ets 2 değil ats baştan indirmiştim format atmak zorunda kaldığım için. Ats indi daha sonra doğrulama yaptı hata verdi tekrar ufak bir indirme ve doğrulama ile düzelmişti.

Mecbur yeniden kurdum düzeldi, yeni kurulum yapmışken sıfırdan az modlu bir save açmaya karar verdim.

1 Beğeni

arkadaslar delırıcem artık basıt otomatıkde suruyorum tırları vıtes gecıslerı otomatık ama devamlı sansıman hava basıncından bıktım bunu kapatmanın yolu yokmu

hava basıncı frenin olmasın?

1 Beğeni

Ayarlarda oynanışın içerisinde ‘‘havalı fren simulasyonu’’ seçeneğini kapatman gerek

4 Beğeni

Arkadaşlar sizce sorun nedir??

komple kapat son kurduğun mod karıştırıyor bazen yerini denk getirebilrsen dili değiştir

1 Beğeni

Arkadaşlar oyunda gps ekranını kapatma tuşu falan var mı ? Ayarlarda göremedim de.

1 Beğeni