Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

1. Geleneksel “Kar yağmış Tredux’un damına” adlı çalışmamı tekrar gündeme getirerek ortalığı karıştırayım.

Umarım ETS 2 bir gün böyle görü…
Taam lan taam
Hiçbir zaman olmayacak öyle bir şey… :unamused:

Tradeux by bertan06, on Flickr

Untitled by bertan06, on Flickr

22 Beğeni

Hafif snowrunner etkisi.O karda arabanın kızaklaması.Ardından parkta ulan bu karda hangi araç daha iyi gider tartışmaları.

5 Beğeni

arkadaşlar modları aktif ettiğimizdemi kasar yoksa indirdiğimiz gibi offline olsada oyunda kasma yaparmı yani bir çok mod yükledim ama mesela 1 tanesini aktif etkin yapacam tır trailerı diğerli off durumda oyuna etkisi olurmu ?

Hangi modu eklersen onun etkisi olur.

1 Beğeni

Hayali bile güzel :smile:
@bertan06 'nın çalışması hayal ettiğimiz Euro Truck gibi :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bir görüntü İki ayrı yer… :thinking: :thinking:

Ukrayna:

Rusya:

SCS Software’dan bahsediyoruz alın size bunu yaptım da diyebilir:

7 Beğeni

ukraynanın doğusundaki savaşı düşünürsek mantıklı aslında

1 Beğeni

Ukrayna’nın doğusunun bizimle bir işi yok. Odessa ve çevresi önemli oradan zaten direkt Moskova’ya giden ana yollar var. Eğer zaten böyle olacaksa yine çok büyük bir yer geliyor. Ama SCS map designerları nasıl tasarlayacak göreceğiz çok karakteristik bir bölge

5 Beğeni

Hasan bu Çernobil şehrinin olduğu bir harita modu vardı hangisiydi o?

hqdefault

2 Beğeni
Özet

Bu metin gizlenecek

kar isteyen snowrunner oynasın, bura ets, burada her şey gerçek!!

Roextended

1 Beğeni
2 Beğeni

Kardeşim consol nasıl acıcam. Ve kaç yapıcam 0 mı 1 mi?

kardeş belgelerimden euro truck simulator 2 adlı dosyayı aç.config.cfg ye gir.g_developer ve g_console u 1 yap kaydet.sonra oyundan tab tuşunun üstünde e tuşuna benzer tuş var ona basınca açılıyo.

g_cam_window_block 0,3 yaptım ama. En iyisi bu herhalde.

ben 0.5 yapıyom ama o da olur.

Ama bi tık daha iyi olabilirdi. mesela kafa hafif cıkıyor yine. O kadar yaptığım halde.

Bunlar neci bazen karşıma çıkıyor youtube da… bizim kertenkelelerin kullandığı kuş serisi araçlar gibi dolanıyorlar.

1 Beğeni