Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

TB’da dün bir iki kere benim de başıma geldi kaza yaptım. Yeni fizikten kaynaklanıyor sanırım. Gerçekçi olsun derken iyice Crayz Taxi’ye döndürdüler oyunu.

Dün başarımları yaparken iyice cinnet geçirtti bana 30 km kala işim iptal oldu bunun önüne geçmenin bir yolu yokmudur acaba çok can sıkıyor cidden.

Bu sorunu MP’de mi SP’de mi yaşıyorsunuz? Çünkü TruckersMP’de tırlar yıllardır uçuyor.

3 Beğeni

@SinagritBaba Doğru yere değinmiş :slight_smile: MP oynayanların çoğu zaten havada, yerde giden pek nadir. Sorunu nerede yaşıyorsunuz ?
Multiplayer girmiyorum. Baltık paketi geldiğinden bu yana oralarda geziniyorum. Yaklaşık 8 bin küsür km yol yaptım, o dediğiniz olayların hiçbiri başıma gelmedi. Gayet akıcı sorunsuz oynanıyor. Fiziklerde bir sorun yok.

3 Beğeni

322mb update geldi ne geldiğine nerden bakabilirim?

Etkinlik için geldi o update.

Ben single’da oynarken oluyor.

Mesela yanlışlıkla kaldırıma çıkınca seni deviriyor veya ani fren yapınca motor istop ediyor ve tır kontrolden çıkıyor.

yeni yıl kutlama mesajı geçen sene 22sinde yayınlanmıştı bu sene cuma günü 21e denk geliyor :smiley: yani tatile gitmeden önce son çalışma haftası diyelim heyecan var mı? yok…

4 Beğeni

Biliyorum ki bir şey gösterirlerse, o şey o sene gelmeyecek. Dolayısıyla ne göstereceğinden çok ne zaman geleceğiyle ilgileniyorum. Umarım geçen sene düştükleri hataya düşmezler. Bu şekilde sadece insanları oyuna küstürüyorlar. Heveslendiğim, heycanlandığım, sabırsızlandığım falan yok. Kesin olan şeyleri sunsunlar bize, bilinmemezlikleri beklemekten sıkıldım, sıkıldık. İnsanlara karşı tutum olarak çok kötü bir sene geçirdiler, bunu affettirmeleri gerekir.

4 Beğeni

Tek oyunculu oynarken durduk yere havaya uçma gerçekleşiyorsa uçtuğun nokta da f11’e bas notunu ekle Report’a tıkla. Daha sonra belgelerim içindeki ETS 2 klasöründen bugs.txt dosyasının içeriğini şu kuralları dikkate alarak forumun buglar bölümünde paylaş.

1 Beğeni

Q&A yayını 20.12.18 tarihinde! Yani yarın!

Yayına yetisemem herhalde yolda izlerim neyse bugun zaten yeterinceeeeeeeeeee onemli bir gün

3 Beğeni

Verdin yine zehri şimdi işin yoksa akşama kadar sabırsızca bekle yayını :man_facepalming:t4:

Ama artık iki oyun içinde gerçeğe dayalı çalışmaların yapılması lazım mesela benim en istediğim özellik dorsa alıp bırakırken artık kapı adlarına ve dorse numaralarına göre yük alıp bırakmak. Yük alıp bırakırken dorse veya park yerinin etrafında ışık, çizgi, ok vs vs görmek istemiyorum.

3 Beğeni

Hocam bu akşamki canlı yayını size özetleyeyim: Olabilir, gelebilir, zor, zaman gerek, önümüzdeki yıllarda gelebilir, çalışılıyor, çıkabilir, kısacası millete gaz vermekten başka bir şey değil.

8 Beğeni

Yine 2 yıl derlerse şaşırmam. :joy:

5 Beğeni

Bende şimdi tam onu yazacaktım hocam :slight_smile:

1 Beğeni

Eski oyunu dx 11 geçirmektense, sıfırdan dx 11 tabanlı bi oyun yapmaları tahminim daha kolay olur gibi ?

1 Beğeni

Hadi diyelim ets 3 çıktı onca DLC ne olacak mod yapımcıları ne yapacak SCS bin çıkarabileceği son oyun world of trucks birleşmesidir

1 Beğeni

Yeni oyuna kimler geçer ki? Dorse paketi, harita paketi, renk paketi vs. satın aldıktan sonra yeni oyuna şahsen ben geçmem. Ve yeni oyun çıkardı diyelim bunun hindu truck simulator falan olması lazım. :joy:

1 Beğeni