Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Peki Bir Çözümü Yokmu Bu Sorunun Ets2 Orjinal Almadan Önce demo oynadım 1.26 Sürümü Vardı Onda Herşey Takır Takır Çalışıyordu Ama Bu Sürümde Çalışmıyor Nasıl Yapabilirim ?

Bilgisayarda harici ekran kartının yanında dahili bir ekran kartı da bulunuyor mu ? Bulunuyorsa makina oyunu bu kartla açıyor olabilir. Bunun yanında ekran kartının 3D ayarlarını da bir kontrol edin.

Şimdi Şöyle Söyliyeyim Bende Bir Tane Ekran Kartı Var Harici 1gb ati model Birde Anakartın Onboard Ekran Girisi Var

Ben Harici Kullanıyorum

NOT:O Açılıştaki Bozuk Fotoğrafları Düzelttim Ama Animasyonları bir türlü düzeltemedim olmuyor ibredeki o kırmızı çizgi yok sinyal veriyorum göstergede gözükmüyor silecek tuşuna basıyorum silecek hareket etmiyor
ha birde en başta açaılırken scs introsu Falanda Çalışmıyor Bir El Atın Be Yardım edin

Euro Coach Simulator den bahsediyorsan bir bilgi yok ve etrafta söylenen şeylere aldırış etmemek lazım… İlk kaynağımız SCS blog sonrasında SimülasyonTÜRK :wink::slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ETS 2 1.31 sürümü betadan ne zaman çıkar?

Beta süreleri daha kısa sürmeye başladı en geç 3 hafta sürüyor… öngörüde bulunmak gerekirse bu cumaya bitebileceği yönde tahminde bulunabilirim.

1 Beğeni

son cümle acaba ne olabilir harika bir etkinlik üzerinde çalışıyorlar :smiley:

459 kişi için yakıyoruz :smiley:

2 Beğeni

Son güne bırakmasalardı :smiley:

Simülatör dorsesinin markası bile Krone :smiley:
şaka maka adamların tırı var çekici kiralıktır tabi belki de aldılar? ahahahah :smiley:

4 Beğeni

mercedes bir güzellik yapıp indirimli vermiştir yada anlaşma gereği böyledir bizim tırımızla gideceksin etkinliklere lisans anlaşması gereği böyledir

1 Beğeni

Güncelleme geldi mi sizede ?

o değilde cukurdan gecerken filan bu şey tersane fabrikasında niye hissetirmiyor ve kütükten gecerken ? ats hissetiriyor

247.3 MB geldi, ATS için ise 115.8 MB geldi.

aynen hocam 140 mb bir güncelleme geldi. Sürüm numarası 1.31.0.81 oldu.

1.31 in betadan tam sürüme geçişiyle ilgili tarih var mı şu anda arkadaşlar

2 Beğeni

Selamlar aranızda yeniyim sizce Yeni Scania serileri haricinde SCS nin en iyi yaptığı araç hangisidir ?

Ayrıca güncelleme ile ilgili bilgi tartışma vs. 1.31 güncelleme konusunda yapınız.