Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Beyler selamlar. Yeniden ETS2 döndüm. Şimdi size iki sorum olacak.

1. sorum şu ki oyunda Renault Premium aldım, iç mekandaki kaplama v.b kalitesi biraz düşük malumunuz. Steam atölyede falan bakındım ama şöyle iç mekan kalitesini artıran bir mod var mı? Rengarenk iç mekanlar istemiyorum sadece kaliteyi artırsın yeter.

2. Sorum da, oyundaki TIR’ların oyun saatini değil de gerçekteki saati göstermesini sağlayabilir miyiz?

Bu modu deneyebilirsin

Bakıyorum hocam teşekkürler.

1 Beğeni
Mı Acaba?
  • Man Tuning Pack
  • Daf XG/XG+ Tuning Pack
  • Yeni Volvo FH
  • … Paintjob Pack
  • Kuzey İskandinavya
  • Yunanistan

0 oylayanlar

Hocam teşekkür ediyorum, azıcık zararla da olsa tertemiz oldu şimdi.
:smiley:

10 Ekim Salı, eActros tanıtılıyor ve aynı gün özel bir anlaşmayla oyuna ekleniyor, bir sonraki hafta Tırsan DLC, ekim sonuda West Balkans çıkıyor ve Tırsan dorseli Actros’umuzla Edirne’den başlayarak Balkanlar turuna çıkıyoruz…

13 Beğeni

Nazif kalk ÖSS yi kaçırdın

4 Beğeni

@Gencocan Hiç bir fikrim yok, gerçekten.
@BabyYoda E-Actros fikrinin gerçekleşmesi güç fakat diğerlerine okeyim. :slight_smile:

2 Beğeni

edirneden başlayarak balkanlar turuna çıkma fikri mantıklıymış :smiley: ben iberyadan başlayıp uzun yol yaparım diyordum ama böylesi daha keyifli olur :slightly_smiling_face:. elektrikli bir tır gelmesi için altyapı da gelmesi lazım çoğu benzinliğe şarj istasyonu koymaları gerekiyor menzil konusu vs var… ama neden olmasın :melting_face:

2 Beğeni

mercedes’in elektrikli tırından önce yeni volvo’yu getirsinler oyuna daha iyi olur.

7 Beğeni

Bu nedir yaaa

2 Beğeni

:poop: yarım güncelleme neyse west balkans hazırlığı bu sürüm demektir.

4 Beğeni

Bence bu güncelleme de bunlar gelicek belki bugün bir blog alırız yada yarın

6 Beğeni

:slightly_smiling_face:İsviçreyide ikiye bölsünler.

3 Beğeni
1 Beğeni

Ulan bu İsviçre nerde arkadaş yediniz mi haritayı ses seda çıkmıyor kaç güncelleme oldu yeter :smiley: umalım da 1.49 da gelsin artık

1.9 GB güncelleme olmuş.

Arkadaşlar bir sorum vardı. Steam cloud profilimle oyunu oynuyorum sürekli. Gamepad ve klavye ayarlarım çok fazla bunu indirdiğim save dosyasına nasıl aktarabilirim. Eskiden yapıyordum ama uzun süredir oynamadığım için hatırladığım bilgilerle beceremedim.

Lan bırakın tarihi eserleri yeni scaniayı yapın.

3 Beğeni

keşke scs history truck dlc yapsa, ben hep eski tır modlarını kullanıyorum hoşuma gidiyor.

9 Beğeni