Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Herhangi bir mod kullanıyorsan ondan kaynaklanıyor olabilir. Eğer mod kullanıyorsan onları kaldırıp bi bak derim.

hocam sıfır save ilede denedim ama olmadı geçen ats girdiğimde yine toz textureleri bozuk şekilde çıktı nasıl çözülür hiç bilmiyorum

Dostlar convoyla alakalı bir sorum olucak ama, convoy da konuşan kişinin sesini nasıl daha fazla arttırabiliriz herhangi bir kod varmı ?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02dNZ4ZFC7v2toTjz5ebaVhf3auUNNgtknEpqVSb5uDAjrK6ZRDm7pLTaqc3pQSxvRl&id=100064435762129&mibextid=Nif5oz

Kögel trailer geliyor.

Arkadaşlar Merhaba, Oyunda nasıl güzel kaliteli fotoğraf çekebilirim?

4 Beğeni

Belki işine yarar.

1 Beğeni

Arkadaşlar Merhaba, Mod Sıralaması hakkında bir resim falan var mı? Mod sıralaması nasıl olacak? ve Mod sıralaması çok farkediyor mu? ve Mod sıralamasına uymasak bir değişiklik bir çalışmamazlık yaşatır mı oyun bize?

Bu mod sıralaması olayını çözemedim ya. Zaten niye böyle bir şey var ki? FS de Snowrunner da hiç farketmiyor oysaki mod sıralaması.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=293794

ben buraya göre düzenliyorum genelde. şu şekilde;
image

10 Beğeni

Bu baya işe yarayan bir şey. Oyunun açılmasını hızlandırıyor.

1 Beğeni

Umarım bu aynalar da gelir

3 Beğeni

o aynaların yukarıda olması çeşitli yükseklikteki engeller için daha iyi değil mi ya? zaten normal ayna da o yükseklikten başlıyordu ama neyse banane :smiley:

3 Beğeni

Hocam oyun açılmasından ziyade başka bir katkısı var mı peki?

crash, hızlı acılmama sorunları vs vs

1 Beğeni

Valla bilmiyorum ama yükleme ekranında daha hızlı ilerliyor kendim tecrübe ettim bunu.Ama içerik değişikliği algılandığında yine eskisi gibi çok fark yok.

2 Beğeni

@homelander

@Scaniaman

neyseki benim oyunum ssd de olduğundan dolayı hızlı açılıyor :smiley: çokta bir fark yokmuş ama crash olayını bilmiyorum :smiley:

1 Beğeni

Valla hocam benimki de ssd de 300 mod olunca ssd de işe yaramıyordu artık ,su gibi geldi bu sıralama.

2 Beğeni

Backgrounds dediği ne tarz modlar oluyor?

ya maplerin görünümüdür ya da ana menüdeki görünümdür. ben de bilemedim.

Arkaplan görüntüleri harita arkaplanı icon değişikliği menü arkaplanı gibi