Euro Truck Simulator 2 - 1.35 Güncellemesi [Ana Konu]

dx11 de 20 fps fark var bende alt tab yapınca kapanıyo arka planda acık kalıyo neyseki daha betada ama grafık farkı gormedım ben birde keske su tır sallanınca felan fizik zorlanınca fps düşüşü olmasa

1 Beğeni

Bu güncelleme hakkında genel olarak bir değerlendirme yapacak olursam kısa vadede başarılı bir güncelleme olduğunu söyleyebilirim.

Herkesin genel olarak belirttiği nokta , ‘‘SCS Software’in Going East ile başladığı Harita DLC serüveninde zirveyi iskandinavya fransa ve italya şeklinde devam ettirdiğini’’ söyler , doğru mu kısmen!
Beni bilen bilir,genelde SCS Software hakkında olumlu söylemlerde bulunmam ,çünkü bence hak etmiyorlar hala :smiley: ama Sardunya adası beni mutlu eden tek map eklentisi diyebilirim rahatlıkla…
Ben dahiil bir çok kişinin harita tarafında scs’den istediği bir tarzda map eklentisi gelmiş bulunmakta…

Haritada çok sayıda hata var , gerek al araç davranışı gerek yönlerde vs. vs. tabi beta olduğu için normaldir.

4 noktalı fizik simülasyonu gelişmesinde farklılık şimdiden hissediliyor fakat pek tatmin edici değil tabi başlangıç için yorum yapmak doğru değil… devamına bakmak gerekiyor.

ve ve ve çok sinir edici bir noktadır benim için , özellikle alanım ile ilgili de olunca gözüme çok battı :smiley: Viraj yönünü yolun eğiminin tersine doğru yapmak nedir ya? :smiley:

Sonuç olarak SCS hala tatmin etmiyor beni :smiley:

5 Beğeni

@Burak34 O programı kurdum fakat bende FPS ile alakalı bir seçenek göremedim? Bir de ayarlarını tam yapamadım sanırım

Technopatta çok detaylı ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor, ordan yardım alabilirsiniz.

Steam’in kendi FPS gösterme özelliği var. 3. parti program kurmanıza gerek yok.

dün akşam yayında almanyanın yeni yollarında giderken baya hoşuma gitti hoş olmuş sadece ana haritada oynayanlar için yeterli ve özellikle multiplayer’da oynarken yeni yollar sayesinde çok güzel görüntüler çıkacak eğimli ,rampalı çünkü :smiley: dağlardan vs. geçiyorsunuz

ama acil yakıt hizmetinde 50 litre vermesi kötü olmuş yani varabildim ama rampaları çıkarken çift dorse ile çok yaktı araba :smiley:

6 Beğeni

DX11’de steam arayüzü devredışı kaldığı için steam’in FPS barı çalışmıyor. Aslında konsola ‘g_minicon 1’ ve ‘g_fps 1’ yazarsanız oyunun kendi fps barını görebilirsiniz.

4 Beğeni

DX11 için ayrı bir konu açılabilir :smiley:

4 Beğeni

Korsika mesajını merak edenlere;
Olbia ve Sassari arasındaki Marina’daki feribotun içinde yazıyor. :smiley:

-evet şimdi KORSİKA NE ZAMAN GELECEK? KORSİKA NE ZAMAN GELECEK? KORSİKA NE ZAMAN GELECEK? -KORSİKA NE ZAMAN GELECEK?
-peki Sardunya’yı keşfettin mi?
-hayır

11 Beğeni

trucksbook’u 1.35 deneysel betada kullanabiliyor muyuz?

1 Beğeni

Ben keşfettim, gayet güzel bir harita olmuş, dar ve dağlık yollar, fazla otoban olmaması falan Harika olmuş. Sanki yıllardır dar yollar istiyoruz! dağlık yollar istiyoruz diyenlere özel yapılmış :smile: hatta o uzun zaman önce eklenen gizli başarımıda kazandım :slight_smile:

@caneru evet yükleri sayıyor.

9 Beğeni

Merhabalar bende Fransa’ya eklenen yeni yol görünmüyor henüz eklenmedi mi acaba?

Scania R & Streamline modellerine rüzgarlık eklenmiş

6 Beğeni

Dafda varmı ?

yalnızca scania highline kabinde mevcut

1 Beğeni

Modlar ile dx11 çalıştıran oldu mu ? Tır dorse vs… sürekli başlarken menüden atıyor.

Demek ki uyumsuz dostum modlar.

1 Beğeni

Güncelleme bende görünmüyor nedeni ne olabilir

Deneysel beta olduğu için kendin geçmen lazım oda experimental beta olarak görünüyor steamde.

2 Beğeni

Beyler oyunu dx11 acıcaktım böyle hata aldım ekran kartı filan diyor artık ayvayı yedik desenize