Euro Truck Simulator 2 - 1.34 Güncellemesi

SCS Software, ETS 2’nin 1.34 güncellemesi ve MAN TGX Euro 6 aracı da bu güncelleme içerisinde bulunuyor.

Ayrıntılar ilk olarak burada
DX11 hangi güncellemede geliyor? Ve birçok yeni bilgiler SCS’in yayınında açıklandı.

Yeni bilgiler geldikçe aktaracağız. Konu kilitlidir.

9 Beğeni

Güncelleme çıktı. Gerekli yazılar hazırlanacak.

1 Beğeni

1.34 ve Tgx hayırlı olsun.

Man nerde diyenlerden 1 hafta kurtulduk. 1 hafta sonra başlarlar Renault T Range nerde, Yeni Actros nerde diye. Bu bir haftanın tadını çıkartın beyler.

3 Beğeni

Güncelleme konusu yayınlandı.

1.34 ile yeni dorseler felan gelmicekmiydi

Bu arada açık beta yazmışsın ama bende otomatik olarak güncelledi, steam’dan hiçbir betaya katılma seçeneği işaretli olduğu halde… @HasanOfke

abi bende güncelelmelere gelince public_beta 1.33 gözüküyor 1.32 yok

evet ya önceden hazırdı metinler alışkanlık doğru :smiley: ilk metni okumadan yaptım

1.34 ile Almanya’nın geri kalanı yenilenmeyecek miydi?

tam sürüm çıkmadı ki

açık beta diye bir şey yok

1 Beğeni

SCS 1.35 için oyalıyor. Bu sürüm 1.34 falan değil, 1.33’ün güncellenmiş hali yani 1.33.x, bu kadar basit şeyler getirip ana sürüm sayana gülerler :smiley:

2 Beğeni

Önceden yazmıştım 1.34 sürümünde fizik ile ilgili geliştirmeler olacak diye, şimdi Scs forumuna baktım, Scs yetkililerinden Oscar şöyle bir açıklama yapmış: “Maalesef fizik geliştirmesi için yeterli zamanımız olmadı, bu yüzden test edemedik. Yani 1.35 sürümünde olacak. Şimdilik Man Euro 6 nın tadını çıkarın”.

3 Beğeni

Tamamen boş bir güncelleme Önümüze Man’ı attılar alın otlanın diye… Komik SCS neyse SCS ADAMDIR entır

3 Beğeni

Abi scs bi anda alışkanlık olan şeyi değiştirdi senin de feleğini döndürdü her halde :smiley:

1 Beğeni

Bu arada böyle güncellemeleri bence normal güncellemeymiş gibi değilde aracın ismi ile yazılsa daha mantıklı yani 1.34 olucağına man tgx euro 6 olsun veyatta public beta’ya girseydi keşke çok saçma olmuş ama işte her zamanki scs diyorum içimden.

1 Beğeni
3 Beğeni