Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
acıkdünya
sürüş

bence kayıt ısı tc ıle olsun ısımlerın yanında yas da yazsın en azından kısıye gore muamele olur ya son 1 aydır aynı sorular donup donup dolasıyor cogunun cevabıda aynı zaten ama kımse uste tarafa ıkı mouse kıpırdatayım demıyor bundan bıle acızler bu kadar sınırlenıyorsanız bu yok neden bıtmedı neden olmadı scs ye yazın arkadaslar burda degıl :slight_smile:

oyuna 44 mb lık guncellemeyi yaptım oyun 1.27 surumune düştü neden ?

Seni çağ öncesine atmışlar galiba normalde sürümün yükselmesi gerekiyordu :slight_smile:

:joy::joy: hakatten geldimi gubcllme

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Dostum Harita Olayı Baya Emek Gerektiren Bir İş Bilirsin :slight_smile: Almanya’nın doğu bloğuna bakarsan yenileniyor . Oyun Hala beta sürecinde bitince eklenecektir .:slight_smile:

Ozaman öyle bi konu açmıydı başkan :smiley: (YENİLENDİ) diye :smiley:

1.32.2.45
open beta

Fixed brand not being properly selected after going back from configurator in the dealer.
Fixed unit count being reset during patching.
Changing brand in trailer dealer now deselects offer.
Make sure drivers income has not changed (it should change a bit, maybe even improve as now they also use their trucks for calculating of units).
Make sure they use trailers correctly.

hala oyundan atma sorunu yaşayan var mı? ben yaşıyorum.

Ben Ats de ıs yaptıktan sonra tamırhaneeye gıdınce dorseye fılan parca takınca oyundan atıyor her zaman olmuyor

Bunu ats 1.32 ye yaz

Bir sorunum var yeni bir kariyer oluşturdum, aracımı aldım ama trailer dealer hala kilitli.
Kaçıncı seviyede açılıyor acaba?

5.seviye de acılıyor

Beyler krone dorse gelcek miş resimde man tgx var ama bu arkadasındaki dorse krone konteyner dorse mi ? bi mercedes ? yan camurlukda mavi renk ?

Teşekkürler.

Ayrıca Schumi’nin Tırlar İçin Reworkları Var Onları Denemelisin.

Man TGX diyorsun da, yenisi olduğu ne belli? Arkasındaki Krone dorse.

beyler bu beta bittiğinde dorselere tum jant kapakları ve modıfyıe parçaları eklenıcek dımı ınsan sıkılıyo aynı seyden ya yenı paspas led oşeme felan olsa

Ben mandan bahsetmedim ben dorseden bahsettim

Krone çıksın daha çok seçenekler eklenecektir beta bittiğinde’de gelebilir bir kaç ekleme