Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Nasıl raporluyoruz?

@samet_Candan Buradan >>> Bugs 1.32 - SCS Software

Kırmızı kutu içine aldığım yerde bir bug fark ettim. Text vs yazıyor acaba dorseye yazı yazma olayı mı gelecek?

Arkadaşlar bu beta sürümle multiplayer oynuyamıyoruz değil mi?

Hayır betadan çıkıp MP modunun (!) sahibi bu modu yeni sürüme uyarlamasi gerekiyor .

Daha önce korsan ets2 veya benzeri bir yazılım yüklediniz mi?

Texture not found (Kaplama bulunamadı) şeklinde hata veriyor. Kullandığınız boyada veya saklama kutusu modelinde sorun mevcut. Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin, hata düzelmez ise düzeltme güncellemesini bekleyiniz.

Gerek yok yapmasına. Beta’dan kaynaklanıyor. Bende de var. Bir önceki beta güncellemesinde de başka bir boya da aynı hatayı almıştım bu güncellemede düzeldi.

1 Beğeni

arkadaş bu anayollar ne zaman yenilencek ?

Zamanla süre gelecek güncellemeler ile yenilenyor işte bir anda olmasını beklemeyin

Tamam hemen olmasını beklimeylimde bu beta’dan ne zaman çıkacak iki aya yakın beta’da :smiley: keşke 1.31 ilk çıktığında ekstra güncellemeler gelmişti keşke öyle yapsalar

1 Beğeni

Beta nasıl 2 ay oldu? Bugün tam 1 aylık normal bir sürü büyük özellik var. Aynı şeyi defalarca belirtmeye gerek yok. Takıldı sürekli ne zaman bitecek ne zaman bitecek…

5 Beğeni

Aynen hasan’a katılıyorum bu konuda acele etmeyelim zamanı gelince tam sürüm’ü vereceklerdir

Bu Hafta Biter.

Abiler sizden ricam artık güncelleme ne zaman biter veya şu zamanda biter tarzı yorumlar atmayın. Olsa zaten söylenir. Burası ana konu bilgileri paylaşma ve olay hakkında tartışma için kullanalım. Lütfen rica ediyorum artık sizlerden.

1 Beğeni

Doğru çok merak etitiniz alın heyecanı bir ay sürdü şimdi ne zaman biter diye görüyorsunuz sabredin büyük bir güncelleme bu eninde sonunda bitcek

Sana bişey sorcam anayollar hala eski şehir dışına cıktığın zaman eski yol peki neden hala yenilenmiyor

1 Beğeni

bence kayıt ısı tc ıle olsun ısımlerın yanında yas da yazsın en azından kısıye gore muamele olur ya son 1 aydır aynı sorular donup donup dolasıyor cogunun cevabıda aynı zaten ama kımse uste tarafa ıkı mouse kıpırdatayım demıyor bundan bıle acızler bu kadar sınırlenıyorsanız bu yok neden bıtmedı neden olmadı scs ye yazın arkadaslar burda degıl :slight_smile:

3 Beğeni

oyuna 44 mb lık guncellemeyi yaptım oyun 1.27 surumune düştü neden ?