Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
acıkdünya
sürüş

230 mb boyutunda bir güncelleme ile eski sürümüne geri döndürüldü :thinking:

bende geç yükledim sanırım 20 küsür mb güncelledi oyuna girdim sürüm düşürüldü yazıyordu şaşırdım…

Sinyal sesi kaybolmuş araç ici kabin sesi değişmiş sanki :S dorse lastikleri hala dışarıda duruyor bi diş ve kötü oyundan soğudum be :S oynamıyorum

@Cool Olm bu beta beta açık acik yazıyorum (BETA) Biraz akıllı ol beta aşamasında herşey hata olabilir

Birbirinize karşı ithamlarınızda seviyeli bir tutum sergileyelim lütfen!

Beyler 45 mb lık update geldi 1.32 betaya changelogu nerde bulabilirim?

Simdimi geldi

1.32.2.36
open beta

Fixed unit count correction on save load for non-cargo market job markets.
Economy simulation optimizations.
Fixed prefab spawn point generation to allow both company and dealer on single prefab. Fixes missing company points on Volvo and Scania dealer prefabs.
Fixed company screen ignoring activation point when open after seeing any offer of the company before.

Başkan bu dunkimi

Kişisel dorsem ile yük aldığım zaman kabin içinde tuhaf bir titreme başlıyor… Herhangi bir fizik modu da kullanıyorum… Neden oluyor acaba ??

Ana güncelleme ne zaman geliyor?

bu neki turkceye de cevirilmiyo ss heralde

Demişlerki ets2 şöyle güzel böyle güzel.

217mb güncelleme gelmiş ? dorse tekerleri düzelmiş

Oyunda böyle görüntü yok alamazsın :smiley: ss

Ben oyun demedimki

1.32.2.37 28 mb’ lık bir güncelleme daha geldi.
open beta

• After economy reset now GPS will lead to the garage trailer is teleported to.

• After using quick travel GPS will now be in its correct state.

• Reset GPS if its leading to trailer’s garage when using drive new truck option in dealer. The trailer is now located on the same prefab as player.

• Fixed travel to garage being blocked for trailers that had no country limitations set.

• Fixed company jobs generator generating illegal jobs when trying to reuse trailer from previous offer.

276.5 mb lık update geldi ne geldi acaba bu arada bu updatelerin changeloglarını nerde bulabilirim?

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=10&p=973568#p973568