Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

Gamescom’dan sonra bir süpriz gelme ihtimali var gibi ama yine de beklentileri çok yüksek tutmayalım

3 Beğeni

Ne gibi mesela? Ayrıyeten şunu da belirtmek isterim. Dorseler ve modifiyeleri yeterince tatmin edici bence. Tabi şu lastikler Michelin dlc ile uyumlu olucak mı kafamda deli sorular…

gelir elbet mod ile kodlama yapılabilir belki

Krone ile birlikte gelebilir Michelin ve Goodyear mı vardı birde standlarında hep flaması olan

Beklediğimden daha iyi olmuş açıkçası üst tarafta yazdığım gibi dorse modlarını sildirme düzeyinde bir güncelleme olmuş.

@SiSL abi senin sistem hep böyle kasıyormuydu yoksa bi sorun felan mı oldu?

1 Beğeni

Dorseler gayet tatmin edici fakat dorsenizle bir şirketten yük alırken special transport’taki gibi kısa bir animasyon olsaydı daha iyi olurdu. O yönden biraz hayal kırıklığına uğradım ne bileyim yani dorselerin yanındaki kapılar açılıp forkliftler yükü doldurabilirdi mesela.

3 Beğeni

Selçuk abınn videoda dorse tırın çamurlugunun içine giriyor bazı buglar mevcut birde videoda çok kasma var ya video çektiği için PC zorlandı yada gerçekten kastıracak bir şeyler geliyor

3 Beğeni

B-double da çok ani ortaya çıktı SCS kendini geliştiriyor bakalım

0 kilometre yeni bi dorse alırım otoyolda tırcılara havamı atarım
:rofl:

1 Beğeni

Kişisel Dorse Sahipliği Videosu IZLEYIN!!

1 Beğeni

Ne zaman cıkıyor yeni profil açıp başlıycam he bide kredi olayıda değişmiştir belki cünkü 100 bin euro cekip dorse tır alamayız

2 Beğeni

Henüz çıkmadı değil mi? Çünkü birkaç youtuber 1. 32 update beta diye paylaşmış. Yoksa onlarda beta tester mi?

Haritalar hakkında hiçbir bilgi yok ya.

Yoo

5 Beğeni

Ben Selçuk abinin videodan bahsetmiştim. :joy::joy:

Selçuk abide yanlış hatırlamıyorsam orta seviye sistem vardı

b double dorseler almanya’da kullanılıyor mu ???

herhalde bilmiyorum D:

@SiSL abi. Birisi senin videodan alıntı yapmış.

Double dorseler sadece İskandinav ülkelerinde kullanılabiliyor diye biliyorum

Peki halen neyi bekliyorlar 1.32 beta yı yayınlamak için? Çıksın artık şu beta da mdofiye işlemleri başlasın. Beta tester videolarını izleyince insan heyecanlanıyor…