Euro Truck Simulator 2 - 1.32 Güncellemesi [Ana Konu]

ets2
taşımacılık
sürüş
acıkdünya

bide bişey söylemek istiyorum almanya nın bir kısmı yenilenen 1.32 güncelleme ile yer alıcaktı değilmi ben onu unutmuştum.

Gamescom’dan sonra bir süpriz gelme ihtimali var gibi ama yine de beklentileri çok yüksek tutmayalım

Ne gibi mesela? Ayrıyeten şunu da belirtmek isterim. Dorseler ve modifiyeleri yeterince tatmin edici bence. Tabi şu lastikler Michelin dlc ile uyumlu olucak mı kafamda deli sorular…

gelir elbet mod ile kodlama yapılabilir belki

Krone ile birlikte gelebilir Michelin ve Goodyear mı vardı birde standlarında hep flaması olan

Beklediğimden daha iyi olmuş açıkçası üst tarafta yazdığım gibi dorse modlarını sildirme düzeyinde bir güncelleme olmuş.

@SiSL abi senin sistem hep böyle kasıyormuydu yoksa bi sorun felan mı oldu?

Dorseler gayet tatmin edici fakat dorsenizle bir şirketten yük alırken special transport’taki gibi kısa bir animasyon olsaydı daha iyi olurdu. O yönden biraz hayal kırıklığına uğradım ne bileyim yani dorselerin yanındaki kapılar açılıp forkliftler yükü doldurabilirdi mesela.

Selçuk abınn videoda dorse tırın çamurlugunun içine giriyor bazı buglar mevcut birde videoda çok kasma var ya video çektiği için PC zorlandı yada gerçekten kastıracak bir şeyler geliyor

B-double da çok ani ortaya çıktı SCS kendini geliştiriyor bakalım

0 kilometre yeni bi dorse alırım otoyolda tırcılara havamı atarım
:rofl:

Kişisel Dorse Sahipliği Videosu IZLEYIN!!

Ne zaman cıkıyor yeni profil açıp başlıycam he bide kredi olayıda değişmiştir belki cünkü 100 bin euro cekip dorse tır alamayız

Henüz çıkmadı değil mi? Çünkü birkaç youtuber 1. 32 update beta diye paylaşmış. Yoksa onlarda beta tester mi?

Haritalar hakkında hiçbir bilgi yok ya.

Yoo

Ben Selçuk abinin videodan bahsetmiştim. :joy::joy:

Selçuk abide yanlış hatırlamıyorsam orta seviye sistem vardı

b double dorseler almanya’da kullanılıyor mu ???

herhalde bilmiyorum D:

@SiSL abi. Birisi senin videodan alıntı yapmış.

Double dorseler sadece İskandinav ülkelerinde kullanılabiliyor diye biliyorum