Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

çok güzel olmuş ya büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum ets 2 nin internet sitesine gelmesini bir an önce gelsede yapsam güncellemeyi

hayırlı olsun kardeşim

1. Sitesinde geç yayınlıyorlar. (Steam üzerinden güncelleme sunulduktan en az 1-2 hafta sonra)
  2. 1.30 güncellemesi hala beta aşamasında yani yayınlanmadı.
1 Beğeni

anladım pekibu pazar gelebilir mi peki yoksa önümüzdeki haftasonu mu gelir

En az 1 haftası var daha, İtalya DLC’si ile birlikte çıkacak onun da çıkış tarihi haftaya duyurulacak. Bu kadar beklemek yerinde direk betaya girebilirsin.

1 Beğeni

Bilemiyorum ama aralığın ilk haftası beta biter herhalde .
Ama siteye hemen yüklenmez.
Bu arada oyun orjinal mi? :slight_smile:

1 Beğeni

yok orjinal değil tamindir den indirdim anladım aralığın ilk haftası diyosun yani peki madem aralığın ilk haftası niye hemen gelmez ki niye hemen koymuyolar keşke beta kalktıktan sonra hemen koysalar siteye

ama bendeki ets2 orjinal değil tamindirden indirdim ben keşke steam den satın almak için para olsa da alabilsem

Oyun satışları artık steam üzerinden dönüyor.scs kolaylıkla güncellemeleri verebiliyor bizim içinde (satın alanlar) kolaylık oluyor .
Sana tavsiyem steam üzerinden oyunu satın al indirimlerde 9 -10 tl bir şey.

2 Beğeni

evet biliyorum bugün baktım ama tek bir sıkıntı var o da para olmaması yoksa alırım tabi keşke ets 2 yi steam de haftanın oyunu olarak ücretsiz yapsalar şuan ücretsiz olsa hemen gider yüklerim yani steam den

Almanya’daydım bunu gördüm

2 Beğeni

Bende İtalya’da denk geldim buna.

1 Beğeni

@SiSL selçuk abi Piant lerde Carbon olievde neden renklendırme secenegı yok new scania için.

8 Beğeni

Public beta 1.30.0.25

• Fixed company trailers sometimes floating in the air
  • Fixed gas price display
  • Fixed missing company paintjob for Libellula company
  • France: Fixed tram traffic lights not working in Nantes
  • Scanias 2016: Fixed incorrect material on leather steering wheels
3 Beğeni

Bir an beta olduğunu unutmusum ne betası diyorum içimden :smile:

Batsın bu beta bitsin bu beta hala Scania bekliyorum :smile:

2 Beğeni

şuraya türkçe yazsana ingilizceden kimse anlamıyoe

1 Beğeni

Yakın zamanda gelebilir diye oyun bize uyarı veriyor :smiley: firma model için izin vermiş yoksa yapmaları imkansız bence sizce ? yıl başında bi video ile açıklarlar bence . :slight_smile:

1 Beğeni

https://translate.google.com/m/translate

Oraya onu bile atmayabilir, maksat milletin haberi olsun , arka planda neler yapılıyor. Ben @Mci61 demese güncelleme bilgilerinin paylaşıldığını bilmiyordum mesela

4 Beğeni