Euro Truck Simulator 2 - 1.30 Güncellemesi

Scaniayı Bıraktık Artık Yola Man İle Devam Edeceğiz
Seferden Bir Kare

2 Beğeni

@_EfeDogan_27 Resimlerinizi burada paylaşabilirsiniz :point_down:

https://www.park.simulasyonturk.com/t/ets-2-screenshots-hikayeli/54/

2 Beğeni

Kabin Işığımı Açıp Kapatamıyorum ‘O’ Tuşun Basıyorum Kapanmıyor 'O ’ Tuşu Uyarı Işıkları Yazıyor Nasıl Ayarlarım Kabin Aydınlatma Tuşunu
Yardım Edermisiniz?

kabin ışığımı ne alaka :smiley: geldimi yoksa

Mod olarak

sandım geldi :smiley:

:smiley: Gelse Kötü Olmaz Yani

yani şerit takip sistemide gelse bari :smiley:

Yeni sürüm geldi.
1.30.2.6s

15 Aralık 2017’den beri hiç güncelleme gelmemişti. Hem birkaç düzeltilmiş olabilir hem de işte artık yenisine hazırlık… :slight_smile:

2 Beğeni

ah krone ah :smiley:

griffin dlc sini uyarlamışlar dedim ama malesef artık ümidi kestim

1 Beğeni

ETS 2 - 1.30.2.6s güncellemesi ile ne gibi değişikler oldu bilen varsa yazabilir mi?

@ufuksonmezuA SCS henüz değişiklik listesini paylaşmadı.

1 Beğeni

Kaşıntı buymuş :smiley:

1 Beğeni

arkadaşlar ets 2 otomatik güncellemiş ama benim promods u etkiledi açmıyo bir önceki 1.30.2.2 sürümüne nasıl dönerim

… Arkadaşlar sanırım güncelleme gelmiş ve henüz haberdar oldum. Lakin otomatik güncelleme yapmamış. Oyunu başlatacağım zamanda bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mıdır ?

Oyunun dosyalarini test et steamdan.
Steam uzerinden sag tıkla oyuna özelliklere gir yerel dosyalar olması lazim öyle hatırlıyorum o basligin altinda oyun dosyalarini kontrol et diye bi secenek vardı ona tikla komtrol yapicak sorum devam ederse guncelleme yapar yada kontrolden sonda gunceller.

Yaptım kardeşim ama aynı şekilde yine…

Bilemedim haci

Kütüphanede ETS2 ye sağ tıklayın, özelliklere basın, betalar sekmesinden istediğiniz sürüme geçebilirsiniz