ETS2MP - Screenshots ­čôŞ

Geldik taklac─▒lar─▒n bol bol i┼č┼čizlik yapt─▒─č─▒ yer olan ETS2:MPÔÇÖye
Bu b├Âl├╝m alt─▒nda arkada┼člar─▒n─▒zla yada kendinizin oldu─ču selfiler (foto─čraflar─▒) payla┼čabilir, payla┼čmakla yetinmeyip foto─čraflar─▒n─▒za hikaye (anlam) katabilirsiniz.

Mesela burda ├žal─▒┼čan─▒m benden bi selfie rica etti , onu k─▒rmay─▒p bi foto─čraf cektirttim . :grin:

bir rusu daha mutlu edebildiysek ne ala

Yakla┼č─▒k 2 bin km lik seferimizin molas─▒ndayd─▒z.

@Kamsci az yakla┼č niye uzakta kald─▒n ├Âyle :smile:

Ben orda duruyodum hep siz geleydiniz :smiley:

G├╝zel bir g├╝nd├╝ ^^

G├╝n sonunda bizi k─▒rmayan koca g├Ân├╝ll├╝ Lorena ablam─▒z <3 :smile:

VEE onu yakalamak i├žin kural tan─▒mayan @Kamsci

birisi skoda+karavan ile net ├žekilmi┼č ayd─▒nl─▒k bir ekran g├Âr├╝nt├╝s├╝ atabilir mi? yar─▒n haberde kullanmam laz─▒m

Girmeye bile tahamm├╝l├╝n yok galiba ^^ bekle :smile:

K─▒sa ama ├Âz olan yolculu─čumuzda bana e┼člik eden arkidi┼člerime te┼čekk├╝rler <3 :smiley:

Etkinli─či bitirmek isteyen bana geliyor :smiley:
W/ @CreedTR

MPÔÇÖde bir rastgele olay! Senkronize mi bilmiyorum ama aktif g├Âz├╝k├╝yor.

Senkronize de─čil, yani bug├╝n uygulamal─▒ olarak g├Ârd├╝k arkada┼č benim arkamdan gelirken ondan ├žal─▒┼čma varm─▒┼č sonras─▒ zaten malum ex :smile:

Yinede MP oynayanlara bo┼č yollardansa b├Âyle ┼čeyler iyi gelecektir :smile:

Emin ol ├Âyle olmuyo :sweat_smile: Adam─▒n ├Ân├╝nde bi kaza vs. oluyor san─▒ diye ├Ân├╝ne falan k─▒r─▒yor, iyi de─čil yani, hi├ž iyi de─čil. Ya┼čas─▒n single player ­čĄŞ:rofl:

Bir SPci olarak bende kat─▒l─▒yorum. Bu kadar sorun oluyorsa belki ilerde kapat─▒labilir

etkinlikleri yapal─▒m dedik sakin sakin yola koyulduk ┼čimdi parmaday─▒z :slight_smile:

Aradan haftalar ge├žmi┼čÔÇŽ Duydum ki simu┼č ├žok de─či┼čmi┼čÔÇŽ ├ç─▒k─▒p ÔÇťpompa ├Âlm├╝┼čÔÇŁ demi┼čÔÇŽ
Bilenler bilmeyenlere s├ÂylesinÔÇŽ Bakal─▒m bizde ne de─či┼čmi┼č? :wink: :rofl: w/ @Kamsci @Samil29 @Gokhan

Burak ile Duisburg - Calais aras─▒ Sigara molas─▒ :smoking:. ├ťye olmad─▒─č─▒ i├žin etiket atamad─▒m :slightly_frowning_face:

hayaller