ETS2MP - Screenshots 📸

Geldik taklacıların bol bol işşizlik yaptığı yer olan ETS2:MP’ye
Bu bölüm altında arkadaşlarınızla yada kendinizin olduğu selfiler (fotoğrafları) paylaşabilir, paylaşmakla yetinmeyip fotoğraflarınıza hikaye (anlam) katabilirsiniz.

Mesela burda çalışanım benden bi selfie rica etti , onu kırmayıp bi fotoğraf cektirttim . :grin:

1 Beğeni

bir rusu daha mutlu edebildiysek ne ala

4 Beğeni

Yaklaşık 2 bin km lik seferimizin molasındaydız.

4 Beğeni

@Kamsci az yaklaş niye uzakta kaldın öyle :smile:

3 Beğeni

Ben orda duruyodum hep siz geleydiniz :smiley:

1 Beğeni

Güzel bir gündü ^^

Gün sonunda bizi kırmayan koca gönüllü Lorena ablamız <3 :smile:

VEE onu yakalamak için kural tanımayan @Kamsci

1 Beğeni

birisi skoda+karavan ile net çekilmiş aydınlık bir ekran görüntüsü atabilir mi? yarın haberde kullanmam lazım

Girmeye bile tahammülün yok galiba ^^ bekle :smile:

Kısa ama öz olan yolculuğumuzda bana eşlik eden arkidişlerime teşekkürler <3 :smiley:

1 Beğeni

Etkinliği bitirmek isteyen bana geliyor :smiley:
W/ @CreedTR

1 Beğeni

MP’de bir rastgele olay! Senkronize mi bilmiyorum ama aktif gözüküyor.

1 Beğeni

Senkronize değil, yani bugün uygulamalı olarak gördük arkadaş benim arkamdan gelirken ondan çalışma varmış sonrası zaten malum ex :smile:

Yinede MP oynayanlara boş yollardansa böyle şeyler iyi gelecektir :smile:

Emin ol öyle olmuyo :sweat_smile: Adamın önünde bi kaza vs. oluyor sanı diye önüne falan kırıyor, iyi değil yani, hiç iyi değil. Yaşasın single player :person_cartwheeling::rofl:

Bir SPci olarak bende katılıyorum. Bu kadar sorun oluyorsa belki ilerde kapatılabilir

1 Beğeni

etkinlikleri yapalım dedik sakin sakin yola koyulduk şimdi parmadayız :slight_smile:

2 Beğeni

Aradan haftalar geçmiş… Duydum ki simuş çok değişmiş… Çıkıp “pompa ölmüş” demiş…
Bilenler bilmeyenlere söylesin… Bakalım bizde ne değişmiş? :wink: :rofl: w/ @Kamsci @Samil29 @Gokhan

4 Beğeni

Burak ile Duisburg - Calais arası Sigara molası :smoking:. Üye olmadığı için etiket atamadım :slightly_frowning_face:

1 Beğeni

hayaller

1 Beğeni