Ets2'de Garajdan Lost in Istanbul müziği gelmesi ?!

28.09.2019 23:50 civarında arkada başka bir müzik çalarken bu ses nerden geliyor diye fark ettiğim ilginç durum. Videonun linklerini aşağıya koydum.

Bİr garaj modu yüklü durumda olan oyunda daha önce fark etmemiştim. Modla alakalı olup olmadığı hakkımda bilgim yok.

modu kaldır dene bakalım bi de ondan mı? belki müzikli garaj modudur

Modu kaldırdım, durum aynı. Siz de bir deneyin ben mi kafayı yedim yoksa bu Trakya DLC’sini beklerken ? :smiley:

Modu kaldırdıktan sonra durum yine aynı ;

1 Beğeni

Kardeş bence senin oyunda sıkıntı var, normalde öyle bir şey yok.

Ben de durumu çözmeye çalışıyorum. İlginç gördüğüm için
sizlerle paylaşmak istedim.

Tekim sanıyordum. Hatta duyduğumda Youtube’da playlist açık mı kaldı diye kontrol bile ettim. Black Sea yaklaştığı için Easter Egg tadında bir şey yapmış olabilirler belki. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Hata sonucu oldu desek nasıl bir hata sonucu olabilir ?

Yayında da konusu geçti hatta @HasanOfke mod ya inanmayın filan dedi bende öyle düşünmüştüm ama gerçekmiş.Yoksa @SiSL Selçuk abi bize kıyak mı geçiyor. :smiley: Şaka bir yana oyunda kendi indirdiğin müzikleri dinleyebiliyorsun onunla ilgili bir bug mı acaba.

1 Beğeni

SİSL Abi gelir misiniz rica etsek, sen mi yaptın bunu abi :blush:?

aferim garajda çalan müziği değiştirmeyi öğrenmişsiniz.

Belki Easter egg’dir. Gece saatlarinde garaja gitmek lazım. Birde hangi şehirdeki garajda duydun bu da önemli. Gidip bakacağım

1 Beğeni

İngiltere Felixstowe ve Amsterdam garajlarında duydum.

2 Beğeni

ismail şaka bir yana sanki troll videosu gibi geldi bana :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Akşam evde deneyeceğim bakalım bende ses gelecek mi???

2 Beğeni

Bu nasıl bir trolldür dünden beri herkes garaj garaj geziyor :smiley: :smile:

2 Beğeni

emin olamadım bende :slight_smile:

Dimi aslında garaj lobisinin oyunları biz garajlara bakarken arkadan tırlarımızı çalıp satıyorlar :joy:

2 Beğeni

Güvenlik kamerası kayıtları incelendi, çalan müziğin kaynağı bulundu :joy:

İşin şakası bir yana tamam garajlarda müzik çalıyor ama böylesi değil tabii :joy:

4 Beğeni

Garajlarda müzik mi çalıyordu? daha yeni öğrendim.Eee o zaman Road to the Black Sea DLCsinde Türkiyedeki garajlarda bu müzik çalacak onun denemesini yapıyorlar.Yani normalde de garajlarda müzik çalıyorsa abartılacak birşey yok sadece yeni müzik eklemişler o kadar.

Normalde garajda olan müzik çok güzeldi tırı garaja çekince hep 0 kamerasıyla çaldığı yere yaklaşıp kafamı dinlendirirdim :smiley:

1 Beğeni

dün gece sefer attıktan sonra yatmak için garaja girmiştim ben de duyduğumda arkada spotify’da çalan şarkıyla karışınca farkettim. zaten @Mci61 çalan şarkının kaynağını bulmuş. Oyuna girince bi icabına bakıcam bu ne gürültüdür :smiley:

1 Beğeni