🇨🇭 ETS2 - Trade Connections - Switzerland Event - WoTR

evet 4 tane italya yapmışım fakat ülke olarak saydığımda 10 farklı ülke var resimde. resimi tam açın küçükken altan bir ülke görünmüyor

1 Beğeni

“tüm yüklerin en az 200 km olması” var. bern-zürih 114 km;)
ayrıca iki avusturya
4 italya haricinde
dediğin gibi anca 8 yapıyor teslimatların melih

belçika
hollanda
fransa
avusturya
italya
lüksemburg
çek
almanya

bu ülkeler haricindeki ülkelere götür veya getir

1 Beğeni

haklısınız hocam ben 114km yi ve italyayı fark etmiştim fakat viyanayı avusturya değilde slovakya saymışım o yüzden neden 8de kaldım diye sorguluyordum kusura bakmayın sizde

1 Beğeni

10 ülke olması çok sıkıntı ben de ülke bulacam diye uğraşıp durdum.

bende olan sıkıntı bratislavadan iş alcam diye oradaki garaja gittim ama aldığım iş viyana sınırı olduğu için viyana saymış bende bunu fark etmedim boşuna extra sefer yapmışım

10 ülkeyi tamamlamak için ülke arıyorsanız belki yardımcı olur, ben bu şekilde tamamlamıştım. Ülkelerin İsviçre’ye yakın şehirlerinden seçebilirsiniz. (Çoğu ülkeden Almanya’yı otobandan kullanarak tamamlayın 90 sabit dümdüz yardırın, öbür türlü hem hız düşüyor hem yollar dön dolaş, etkinlik 10 farklı ülke olmasa manzaralı yollar da güzel olurdu hızlı bitirip sıkılmamak için önerim bu :D)

Almanya
Fransa
İtalya
Avusturya
Lüksemburg
Slovenya
Çek Cumhuriyeti
Belçika
Hollanda
Slovakya

7 Beğeni

Macaristan, Polonya, Slovakya, Slovenya’yı da dene olmadı Baltık ve Balkan ülkelerini dene.

aynısı bana oldu, 800km boşa gitti. :joy:

Karadağ, İngiltere, Litvanya çıktı, para etmiyor.

1 Beğeni

barcelonadan alıp gemi yoluyla yolu kısalttım ve bitirdim dün gece etkinliği ama türk bayrağı çıkmadı şansıma

1 Beğeni

sırbistan, slovakya ve ispanya çıktı banada bi ispanya para yapıo onu satarsam üstüne ekleyip west balkans almayı düşünüyorum

1 Beğeni

Hocam İsviçreden 10 farklı ülkeye götürmelisiniz.

1 Beğeni

Bunların hiçbiri İsviçre şehri değil. İsviçre’den başka ülkeye veya başka ülkeden İsviçre’ye toplam on adet yük götürmen lazım. Bu arada bu ülkelerin her biri farklı olmalı. Almanya’dan İsviçre’ye götürdükten sonra tekrar Almanya’ya götürürsen saymaz.

1 Beğeni

Pardon dalgınlıkla isviçre ile isveci karıştırmışım yaşlandım sanırım yorgunlukla oyuna odaklanamıyorum :smiley:

Merhaba bir şey sormak istiyorum etkinlikte isviçreden isviçreye yük götürünce 1 ülke saymış oluyor mu?

farklı ülke diyor yani saymayacak

Kendi dorsemizle taşıyabiliyor muyuz.

harici sözleşme yaparsan sayıyor

1 Beğeni

Eyvallah teşekkür ederim.

1 Beğeni

rica ederim. yalnızca her ülkeden 1 tane getireceksin biliyorsun değilmi ?

bana saçma sapan bayraklar çıktı değersiz

1 Beğeni