­čçĘ­čçş ETS2 - Trade Connections - Switzerland Event - WoTR

o s─▒rada nebraskada bo┼č bo┼č dola┼čan ben

3 Be─čeni

oha!

3 Be─čeni

Alt─▒n flamalarda ─░svi├žre d─▒┼č─▒ndakiler eski etkinliklerden kalmad─▒r.!

2 Be─čeni

hen├╝z eventi bitirmedim ama isvi├žre alt─▒n bayra─č─▒n─▒ 2 k├╝s├╝r dolardan sat─▒n ald─▒m allahtan :smiley:

2 eski 1 yeni bayrak d├╝┼čt├╝ ┼čans─▒ma

++ biraz ara vermi┼čtim, g├╝ncellemeyi daha indirmedim bile :smiley:

Bana L├╝ksemburg, Letonya, Polonya verdi. T├╝rkiyeÔÇÖyi 12 ve 24 dolara sat─▒yorlar bu kadar para etmez ki bunlar. Ger├že─čini alsam daha iyi. Neyse daha sonra fiyat─▒ d├╝┼čer. 1-2 dolar filan olsa iyi olur.

1 Be─čeni

┼×uan a┼č─▒r─▒ gereksiz y├╝kseldi alt taraf─▒ ├╝lkelerin milli bayra─č─▒ DLC de─čil.

Ne ara bitirdi bu insanlarda sat─▒┼ča koydu :smiley: Daha 4 tane tamamlad─▒m ben, 10 farkl─▒ ┼čehir san─▒p bi ka├ž taneyi bo┼ča yapt─▒m me─čerse 10 farkl─▒ ├╝lkeymi┼č. Y├╝ksek kilometreli yerlere ba┼čl─▒yorum biraz s─▒k─▒c─▒ bir etkinlik bitirmek i├žin s├╝r├╝yorum sadece.

Etkinlik bitmi┼čtir.

T├╝rk bayra─č─▒ verse iyi olurdu. Birde bu Gold olan de─čerlenir mi acaba yoksa satmal─▒ m─▒ :thinking:

5 Be─čeni

Bu gold bayraklar hep de─čerli haberin olsun.

Evet gold bayraklar hep de─čerli ama ben olsam bekletmeden satard─▒m, piyasa bu geldi─či fiyattan daha fazla d├╝┼čer vs. k─▒saca ben olsam satard─▒m :smiley: , @Vitaphone bende zor bitirdim 7.000 k├╝s├╝r KmÔÇÖde anca bitti. ─░svi├žreÔÇÖnin ├ževresinde 4 tane kom┼ču ├╝lke var zaten, 6 tane uzakta kal─▒yor di─čer ├╝lkeler. :smiley: Bana bir gold bayrak vermedi amaÔÇŽ

3 Be─čeni

an itibariyle ben de bitirdim biraz ┼čansl─▒y─▒m heralde t├╝rk bayra─č─▒ da ├ž─▒kt─▒ :smiley:
resim_2024-05-16_182743639

7 Be─čeni

@Eagle_Vision.TR
Bana da Altn isvi├žre ├ž─▒kt─▒.

4 Be─čeni

Russia - Spain -luxembourg :slight_smile:

1 Be─čeni

Nihayet bitirdim bana Polonya, Slovakya ve Arnavutluk ├ž─▒kt─▒.

2 Be─čeni

image

7 Be─čeni

3 Be─čeni

arkada┼člar hay─▒rl─▒ geceler wot etkinli─čini yap─▒yom ama ┼čuan bi ton y├╝k g├Ât├╝rd├╝m fakat 8 de kald─▒ nerde s─▒k─▒nt─▒ yapm─▒┼č olabilirim

ba┼čkan her ├╝lkeye 1 kez g├Ât├╝r├╝lecek veya her ├╝lkeden 1 kez isvi├žreye.
sen 4 kez italyadan y├╝k al─▒p g├Ât├╝rm├╝┼čs├╝n ├Ârne─čin;)