🇨🇭 ETS2 - Trade Connections - Switzerland Event - WoTR

o sırada nebraskada boş boş dolaşan ben

3 Beğeni

oha!

3 Beğeni

Altın flamalarda İsviçre dışındakiler eski etkinliklerden kalmadır.!

2 Beğeni

henüz eventi bitirmedim ama isviçre altın bayrağını 2 küsür dolardan satın aldım allahtan :smiley:

2 eski 1 yeni bayrak düştü şansıma

++ biraz ara vermiştim, güncellemeyi daha indirmedim bile :smiley:

Bana Lüksemburg, Letonya, Polonya verdi. Türkiye’yi 12 ve 24 dolara satıyorlar bu kadar para etmez ki bunlar. Gerçeğini alsam daha iyi. Neyse daha sonra fiyatı düşer. 1-2 dolar filan olsa iyi olur.

1 Beğeni

Şuan aşırı gereksiz yükseldi alt tarafı ülkelerin milli bayrağı DLC değil.

Ne ara bitirdi bu insanlarda satışa koydu :smiley: Daha 4 tane tamamladım ben, 10 farklı şehir sanıp bi kaç taneyi boşa yaptım meğerse 10 farklı ülkeymiş. Yüksek kilometreli yerlere başlıyorum biraz sıkıcı bir etkinlik bitirmek için sürüyorum sadece.

Etkinlik bitmiştir.

Türk bayrağı verse iyi olurdu. Birde bu Gold olan değerlenir mi acaba yoksa satmalı mı :thinking:

5 Beğeni

Bu gold bayraklar hep değerli haberin olsun.

Evet gold bayraklar hep değerli ama ben olsam bekletmeden satardım, piyasa bu geldiği fiyattan daha fazla düşer vs. kısaca ben olsam satardım :smiley: , @Vitaphone bende zor bitirdim 7.000 küsür Km’de anca bitti. İsviçre’nin çevresinde 4 tane komşu ülke var zaten, 6 tane uzakta kalıyor diğer ülkeler. :smiley: Bana bir gold bayrak vermedi ama…

3 Beğeni

an itibariyle ben de bitirdim biraz şanslıyım heralde türk bayrağı da çıktı :smiley:
resim_2024-05-16_182743639

9 Beğeni

@Eagle_Vision.TR
Bana da Altn isviçre çıktı.

4 Beğeni

Russia - Spain -luxembourg :slight_smile:

1 Beğeni

Nihayet bitirdim bana Polonya, Slovakya ve Arnavutluk çıktı.

2 Beğeni

image

7 Beğeni

4 Beğeni

arkadaşlar hayırlı geceler wot etkinliğini yapıyom ama şuan bi ton yük götürdüm fakat 8 de kaldı nerde sıkıntı yapmış olabilirim

başkan her ülkeye 1 kez götürülecek veya her ülkeden 1 kez isviçreye.
sen 4 kez italyadan yük alıp götürmüşsün örneğin;)