ETS2 - Temsa Safir Plus - Heavy Vehicles Turkey

Modelini Yağız Bakırcı’nın yaptığı Temsa Safir Plus modeli yapım aşamasındadır. Oyuna aktarılmaktadır.

Discord Sunucumuz: Heavy Vehicles Turkey
Web Sitemiz (Yakında!): Heavy Vehicles Turkey

Proje Sahibi: Heavy Vehicles Turkey [ HVT ]
Model: Yağız Bakırcı @yagizbakirci, İsmail Arslan @ARS
Convert: Harun Aras (KskLi1453) @HarunAras
Kaplama: Emin Doğuş Güraksın @Dogus_Guraksin , Berk Gömleksiz
Skin: Furkan Kısacık

17 Beğeni

Denemeler (Çevirme kasa olmayacak denemelik Safir II karoserine oturtuldu.)

21 Beğeni

lisans aldınız mı?

1 Beğeni

Ücretli değil ki mod lisans ne alaka?

Sevgili Harun, ellerine sağlık! Aracın gerçekten güzel görünüyor. Senden ricam lütfen aracı yayınlamadan önce optimizasyon değerlerini kontrol edin. Pek çok aracı otobüsü kullanmak için indiriyorum. Ultra grafiklerde iç detayı ve abartılı cam yansımaları sebebiyle FPS kayıpları yaşıyorum başka araç modlarında.

2 Beğeni

Yok yok birilerine laf atıyo :slight_smile:

1 Beğeni

Bizim modları başka modlarla kıyaslamayın, dediğin hatalar başka mod gruplarında olan hatalar.

2 Beğeni

Üstelik araçları test ederek paylaşıyoruz

1 Beğeni

Hayırlı akşamlar güzel kardeşim, araçlarımız en entegre şekilde yapılıyor sistem düşüklüğü yaşayanlar zorlanabilir o da bizlik değil :slight_smile: belirttiğiniz gibi başka araç modlarında var :slight_smile: onlarda onların problemi teşekkürler.

2 Beğeni

Test etmediğinizi söylemedim. @Boenig_738_max ne demek istediğimi anladı :wink: Başarılarının devamını dilerim. :wink: @Dogus_Guraksin Ekibinizin araçlarını yeni keşfediyorum. Bu zamana kadar oynadığım modlarda bu hatalar ile karşılaştım sadece :confused:

1 Beğeni

Doğrudur, diğer mod grupları kaplamaları en yüksekte tutmayı kalite zannediyorlar işte fps düşürmesi normal

4 Beğeni

Goy goy sadece lisans haklarının bu kadar kolay alınmadığını dile getiriyoruz :joy:

2 Beğeni

Yav amaaan umrumda bile değil biliyonmu hacı herşeyi kapadım gittim umrumda bile değil ets bile yok :sweat_smile:da şu saaten sonra laf dalaşına girmeye gerek yok başarılar ne diyim kolay gelsin

1 Beğeni

Buralarda takılmandan belli oluyor hacım yolun açık olsun :wave:t3:

2 Beğeni

He takılıyom geçen gözüme çarptı konu ondan yani dediğim gibi , sizinde yolunuz açık olsun da yine dediğim gibi laf dalaşına girmeye şu saatten sonra kalp kırmaya da değmez çünkü çok basit ve ufak şeyler neyse modunuz çıkarsa belki ets indirir kurarım kolay gelsin tekr

3 Beğeni

Otobüsümüzün modellenmesi bitmiştir. Oyuna aktarılıyor…

21 Beğeni

Bu yıl 36 adet araç çıkarmayı düşünüyoruz. Otobüs olayını ETS 2 aleminde tamamen kapatacağız yarışmacı arkadaşlara başarılar tatlı rekabet iyidir :wink:

20 Beğeni

Şimdiden elinize emeğinize sağlık sizin elinizden Tourismo 16 RHD Relax görmeyi çok istiyorum eminim benim gibi isteyen bir çok kişi vardır. Suprise packin eski 15-16 tourismo olduğunu düşünüyorum umarım öyledir heyecanla bekliyoruz şimdiden emeğinize sağlık tüm modder arkadaşlara bizlere böyle güzel oyun deneyimi yaşattığı için skinden modeline convertine kadar herkese çok teşekkürler.

1 Beğeni

üstadım öncelikle ellerinize sağlık bu konuda çıtayı baya yükselttiniz elinize emeğinize sağlık daha öncede belirtmiştim ama citylineri son sürüme güncelleme şansınız varmıdır ? gerçekten oynamak istediğim nadide araçlardan birisi

İç modelimiz tamamen bitti. Maraton projesiyle birlikte oyuna convertlenecektir.

24 Beğeni