ETS2 - Schmitz Cargobull Dorseleri DLC [ana konu]

Trailer Pack’ler için artık bir bundle oluşturulmalı diye düşünüyorum. 6. trailer pack oldu ve 2 tane daha gelecek. Bir bundle’ı hak ediyorlar bence.

3 Beğeni

Adamlar Sessiz Sedasız Schmitz Dorsesini Getirdilier Bir Kaç Gün Önce Schmitz Dorsesi Ne Zaman Duyurulur Diye Düşünmüştüm

1 Beğeni

Yıllardır beklenen, asla gelmez denilen treyler DLC’si sonunda ETS 2’ye geldi

5 Beğeni

Yıllardır Schmitz bekleyenler mutlu Kögel bekleyenler şaşkın

1 Beğeni

Geldi gönlümün çiçeği

1 Beğeni
4 Beğeni

Kögel kendi sayfasında yaz aylarında çıkacağını yazmıştı. Önümüzdeki ayda o çıkabilir.

1 Beğeni

1000052279

5 Beğeni

Çok beklenen bir dorse pakediydi nihayet çıktı. Ülke içinde ve yurt dışına çıkan tırlarda da çok tercih edilen bir marka Schmitz o yüzden oyunda olması güzel.

2 Beğeni

Vay anasını askere giderken ne çok şey birikti la

Askerdeyken etsyi özler miyim sanmıyorum

5 Beğeni

Favori dorse markam çıkması iyi oldu. Kögelden daha iyi bana göre

sehven sızmıştı zaten, fazla köpürtmeden gazı kaçmadan gelmesine sevindim hanemize hayırlı olsun, emeği geçenlere teşekkürler.

1 Beğeni

kıyas yapılabilir çünkü gerçekten Jusee’nin hakkı, detayları kısacası emeği çok büyüktü. Onurkul’un dediği gibi, kral geldi.

Dün oyunda çektiğim eski görüntülere bi göz attım o zamanki damper dorse ve yanları kapaklı perdeli dorse Schmitz’ti. Lisans sorunu olmasın diye kişisel dorseler gelince o modeller komple kaldırıldı oyundan. Yıllardır gelmez denilen marka bir anda resmi duyuru olmadan eklendi oyuna.

çok eski bi mevzu o muhtemelen zamanında güncellemeden önce schmitz lisansı vermiyordu ve benzer model bulundurmak sıkıntılı hale gelmişti. yalnız canım çekse de deneyemedim.

1 Beğeni

Oyundaki İsmide Schmied Bigcargo ydu

1 Beğeni

Bu sahte Schmitz dorselerden

Lisanslı gerçek Schmitz dorselere…

Nereden nereye…

13 Beğeni

Şu çakma perdeli dorse iyiydi keşke bununda lisansını alsalardı iyi olurdu

2 Beğeni

image

image

4 Beğeni