ETS2 - Schmitz Cargobull Dorseleri DLC [ana konu]

Schmitz Cargobull dorseleri oyuna ekleniyor.

Canlı yayının bitmesi ile satışa sunulur mu yoksa biraz daha bekler miyiz?

Work in progress ibaresi var, bugün çıkmasa bile yakın zamanda çıkacağını düşünüyorum

Gelecek dendi.

Tanıtım videosu geldi ama released şeklinde bir yazı yazmadı ekranda.

Satışa sunuldu. Benim Kögel diye tahmin ettiğim DLC Schmitz çıktı.

Trailer Pack’ler için artık bir bundle oluşturulmalı diye düşünüyorum. 6. trailer pack oldu ve 2 tane daha gelecek. Bir bundle’ı hak ediyorlar bence.

3 Beğeni

Adamlar Sessiz Sedasız Schmitz Dorsesini Getirdilier Bir Kaç Gün Önce Schmitz Dorsesi Ne Zaman Duyurulur Diye Düşünmüştüm

1 Beğeni

Yıllardır beklenen, asla gelmez denilen treyler DLC’si sonunda ETS 2’ye geldi

5 Beğeni

Yıllardır Schmitz bekleyenler mutlu Kögel bekleyenler şaşkın

1 Beğeni

Geldi gönlümün çiçeği

1 Beğeni
4 Beğeni

Kögel kendi sayfasında yaz aylarında çıkacağını yazmıştı. Önümüzdeki ayda o çıkabilir.

1 Beğeni

1000052279

5 Beğeni

Çok beklenen bir dorse pakediydi nihayet çıktı. Ülke içinde ve yurt dışına çıkan tırlarda da çok tercih edilen bir marka Schmitz o yüzden oyunda olması güzel.

2 Beğeni

Vay anasını askere giderken ne çok şey birikti la

Askerdeyken etsyi özler miyim sanmıyorum

5 Beğeni

Favori dorse markam çıkması iyi oldu. Kögelden daha iyi bana göre

sehven sızmıştı zaten, fazla köpürtmeden gazı kaçmadan gelmesine sevindim hanemize hayırlı olsun, emeği geçenlere teşekkürler.

1 Beğeni

kıyas yapılabilir çünkü gerçekten Jusee’nin hakkı, detayları kısacası emeği çok büyüktü. Onurkul’un dediği gibi, kral geldi.

Dün oyunda çektiğim eski görüntülere bi göz attım o zamanki damper dorse ve yanları kapaklı perdeli dorse Schmitz’ti. Lisans sorunu olmasın diye kişisel dorseler gelince o modeller komple kaldırıldı oyundan. Yıllardır gelmez denilen marka bir anda resmi duyuru olmadan eklendi oyuna.