ETS2 - Multiplayer Modu "HGVMP"

Konuyu silebilirsiniz.

2 Beğeni

Infinite’ın geleceği kalmayacak gibi duruyor. Mp çıkaracak kişi Mp yi gösterir. gidip önce reklam yapıp sonrada yayın diyip yayını yapmayıp kandırmaz. HGVMP tutulabilir bence

1 Beğeni

infitinite araçların takıla takıla gidişini de göstermek istiyor olabilir :slight_smile:

şu an bilmediğiniz ne var da bunlar geliştiriyor orası önemli resmi multiplayer özelliği için çalışılmaya başlandığı resmen yayında açıklandı ancak çıkması için daha çok(!!!) var ve hgvmp ile ıfmp için de stabil hale gelmesi aylar sürecek

resmi multiplayer özelliği elbette geldiğinde öyle kalmayacak mod kavramı onun için de geçerli ifmp,hgvmp,truckersmp resmi özellik için de geliştirmelerine devam edebilir ama şu an için oyuncu tarafında tamamiyle anlamsız

her şey bittiğinde en iyi hizmeti sunmaya çalışan kazanır ha parayla olur bedava olur orası başka

Kiki’nin fotoğraflara photoshop deyip yayında gelip yağcılık yapmasına neden olan proje, 2 yılda bu kadar yaptılar hiç yoktan iyidir ama tmp’nin yerine geçecek bağımsız bir proje yok, yayında millet hep tmp’nin özelliklerini sordu tab’ı açsana isimler neden yok vs, adamların bunları yapıp üstüne ciddi bir şeyler eklemeleri gerekiyor, test yaparken bile tmp’nin polis aracı ile yapmışlar farklı olduğunu göstermek için başka araç modu koyabilirlerdi, tmp ile farkı olmayacaksa oyuncu kitlesi aynı olacağından projenin bir anlamı olmaz sadece kodlayan adama referans olur.

ciddi ciddi photoshop olduğunu söyledi yani? harbi? abovvv bunların zeka seviyesi harbi çok aşağılarda birisi vardı yok fortniteda geliştirmiş yok zart zurt parası varmış diyordu ona selam söyleyin gerçek hayatla henüz tanışmamış sanırım arkadaş :rofl::rofl::joy::joy::joy:

1 Beğeni

Yayında moderatörlük yapıyordum, görünce şok oldum ^^

Ya arkadaşlar yanlış anladınız, testler tmpnin aracıyla yapılmadı. Anlayın artık yeter. Normal tırlarla yapıldı. Canlı yayında hiç bir skoda gördünüz mü?

canlı yayından bahsetmiyorum, “tmp’nin aracını aldık kendi aramızda bir şeyleri test ettik” demek bu kadar zor değil ben sizi “neden o aracı kullandınız” diye eleştirmiyorum farklı olduğunuzu göstermek açısından o yaptığınız her ne testi ise başka bir araçla yapsaydınız iyi olurdu diyorum.

Dediğim gibi kendi kişisel testimdi, hgvmpnin bu olayla alakası yok. Evet kabul ediyorum ben biraz eğlenmek için tmpnin modellediği skodayı kullandım, ama hgvmp ye eklenmeyecek ve bir kerelik bir testti.

Sadece İrfan bir mod yükledi ve modlu olarak, Görsel paylaştı. TMP İle HİÇBİR ALAKAMIZ YOK !
yok TMP de özel sunucu açılmış vs vs. Arkadaşlar o işi geçin siz, 2017’den beridir devam eden bir proje diyoruz.

birine anlatıyoruz bu sefer öbürü geliyor anlamıyor :joy:

Şu 2 sini uzaklaştırın gitsin vermişler bebelerin ellerine şekeri gidin reklam yapın diye 3 5 gün önce gelip buraya kayıt olup reklam konusu açmışlar… Yapılan işte bilgi sahibi misiniz yoksa size orada anlatılıp olmasa da olmuş gibi söylenenleri burada yazıp çizip duruyorsunuz… bide büyük yazmayıda biliyorlar :smiley:

Uzatmanın anlamı yok öyle ya da böyle multiplayer modu geliştiriyorlar istediğimiz hale zamanla gelir ama o gün diğer modlar ne durumda olur görürüz sadece saçma bir yarış haline dönüşmüş gibi duruyor

1 Beğeni

bu forumda konu açmalarını ben söyledim arkadaşlara,gelin reklam yapın diye en azından infinite gibi yalan dolan değil…

Gene de yanlış…