ETS2 - Multiplayer Modu "HGVMP"

Öncelikle buraya konu açma sebebim canlı yayınıma gelen bir mesajdı. Birçok kişi HGVMP Hakkında bilgi sahibi yada az çok şey biliyordu. Bunları gidermek için bir konu açtım. Konu altına merak ettikleriniz var ise sorabilirsiniz, Support arkadaşımda konuyu takip edecektir.

Discord: HGVMP Discord


Sık Sorulan Sorular : hgvmp.com/faq Kısmından ulaşabilirsiniz.

HGVMP Nedir ?

HGVMP, popüler kamyon simülasyonu için çok oyunculu bir modifikasyon ve topluluktur, Euro Truck Simulator 2. Tüm Avrupa’ya mal getiren ve her başarılı teslimatla birlikte kariyerinizi ilerleten, nefes kesici manzaralara bakarken, arkadaşlarınızla ve ailenizle bir kamyoncu hayatını yaşayın.

Değişikliği İndirebilir miyim ?

Şu anda bu anda, indiremiyoruz. Proje hala gelişme aşamasındadır ve ilerlemede kendimize güven duymamıza rağmen, değişiklik yapılması karmaşık bir çözümdür.

Takıma Katılabilir miyim?

Her şimdi ve sonra gerekli olduğunu düşündüğümüz pozisyonlar için işe alımlar açacağız. Tüm işe alım gönderileri Discord sunucumuz ve sosyal medya aracılığıyla paylaşılmaktadır, bu nedenle bize katılmak isterseniz dikkat edin!
Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen ekibin doğru üyesine başvurun , ekip sayfasını görmek için buraya tıklayın .
Diğer tüm sorularınız veya sorularınız için lütfen bir Proje Yöneticisine başvurun.

Trollerden vazgeçirmeyi nasıl Düşünüyorsunuz ?

Bu sürekli olarak baktığımız ve her zaman ince ayar yaptığımız bir şey. Kesin olarak söyleyebileceğimiz bir şey, modu indirebilmek için oynanan en az 200 saatlik bir gereksinim olacağı. Bu gereksinim kontrolü aynı zamanda insanların bunu atlamasını önlemek için çalışma zamanında olacaktır.

- HGVMP Yönetim Takımı -

Detaylar için bakabilirsiniz : TEAM

Modumuz ile ilgili görüntüler ;


Kendi çektiğim fotoğraflar :

Trailer


Mod Report Video
2 Likes

Infinite’ın geleceği kalmayacak gibi duruyor. Mp çıkaracak kişi Mp yi gösterir. gidip önce reklam yapıp sonrada yayın diyip yayını yapmayıp kandırmaz. HGVMP tutulabilir bence

1 Like

infitinite araçların takıla takıla gidişini de göstermek istiyor olabilir :slight_smile:

şu an bilmediğiniz ne var da bunlar geliştiriyor orası önemli resmi multiplayer özelliği için çalışılmaya başlandığı resmen yayında açıklandı ancak çıkması için daha çok(!!!) var ve hgvmp ile ıfmp için de stabil hale gelmesi aylar sürecek

resmi multiplayer özelliği elbette geldiğinde öyle kalmayacak mod kavramı onun için de geçerli ifmp,hgvmp,truckersmp resmi özellik için de geliştirmelerine devam edebilir ama şu an için oyuncu tarafında tamamiyle anlamsız

her şey bittiğinde en iyi hizmeti sunmaya çalışan kazanır ha parayla olur bedava olur orası başka

Kiki’nin fotoğraflara photoshop deyip yayında gelip yağcılık yapmasına neden olan proje, 2 yılda bu kadar yaptılar hiç yoktan iyidir ama tmp’nin yerine geçecek bağımsız bir proje yok, yayında millet hep tmp’nin özelliklerini sordu tab’ı açsana isimler neden yok vs, adamların bunları yapıp üstüne ciddi bir şeyler eklemeleri gerekiyor, test yaparken bile tmp’nin polis aracı ile yapmışlar farklı olduğunu göstermek için başka araç modu koyabilirlerdi, tmp ile farkı olmayacaksa oyuncu kitlesi aynı olacağından projenin bir anlamı olmaz sadece kodlayan adama referans olur.

ciddi ciddi photoshop olduğunu söyledi yani? harbi? abovvv bunların zeka seviyesi harbi çok aşağılarda birisi vardı yok fortniteda geliştirmiş yok zart zurt parası varmış diyordu ona selam söyleyin gerçek hayatla henüz tanışmamış sanırım arkadaş :rofl::rofl::joy::joy::joy:

1 Like

Yayında moderatörlük yapıyordum, görünce şok oldum ^^

Ya arkadaşlar yanlış anladınız, testler tmpnin aracıyla yapılmadı. Anlayın artık yeter. Normal tırlarla yapıldı. Canlı yayında hiç bir skoda gördünüz mü?

canlı yayından bahsetmiyorum, “tmp’nin aracını aldık kendi aramızda bir şeyleri test ettik” demek bu kadar zor değil ben sizi “neden o aracı kullandınız” diye eleştirmiyorum farklı olduğunuzu göstermek açısından o yaptığınız her ne testi ise başka bir araçla yapsaydınız iyi olurdu diyorum.

Dediğim gibi kendi kişisel testimdi, hgvmpnin bu olayla alakası yok. Evet kabul ediyorum ben biraz eğlenmek için tmpnin modellediği skodayı kullandım, ama hgvmp ye eklenmeyecek ve bir kerelik bir testti.

Sadece İrfan bir mod yükledi ve modlu olarak, Görsel paylaştı. TMP İle HİÇBİR ALAKAMIZ YOK !
yok TMP de özel sunucu açılmış vs vs. Arkadaşlar o işi geçin siz, 2017’den beridir devam eden bir proje diyoruz.

birine anlatıyoruz bu sefer öbürü geliyor anlamıyor :joy:

Şu 2 sini uzaklaştırın gitsin vermişler bebelerin ellerine şekeri gidin reklam yapın diye 3 5 gün önce gelip buraya kayıt olup reklam konusu açmışlar… Yapılan işte bilgi sahibi misiniz yoksa size orada anlatılıp olmasa da olmuş gibi söylenenleri burada yazıp çizip duruyorsunuz… bide büyük yazmayıda biliyorlar :smiley:

Uzatmanın anlamı yok öyle ya da böyle multiplayer modu geliştiriyorlar istediğimiz hale zamanla gelir ama o gün diğer modlar ne durumda olur görürüz sadece saçma bir yarış haline dönüşmüş gibi duruyor

1 Like

bu forumda konu açmalarını ben söyledim arkadaşlara,gelin reklam yapın diye en azından infinite gibi yalan dolan değil…