ETS2 - Mercedes-Benz Travego SE 15-17 SHD - Heavy Vehicles Turkey

yetişmesini çok isterdim ya:(

1 Beğeni

Kısa aradan sonra devam :slight_smile:

20 Beğeni

öhm hortlatalım şurayı

1 Beğeni

Merhaba uzun zamandır foto gelmiyor araç son durum nedir acaba

1 Beğeni

evet yaa ben de bekliyorum

2 Beğeni

3ay sonra araç bizle heralde :slightly_smiling_face: zaman hızlı geciyor

1 Beğeni

Hello, I want to know if this mod have 2-2 seat configuration or it will be implemented in future.

It will be 2+2 and 2+1 the 2006 model and 2015 model both will be released in the future

merhaba hvt ekibi travegonun son durum nedir acaba,

2 Beğeni

Road the Heavy adlı haritamıza öncelik verildi.

1 Beğeni

Modun Duyurulması tam 1 yıl olacak. Ne zaman çıkacak acaba bu mod?

Yukarıda yazıldığı gibi haritaya öncelik verildi. Harun Aras hala vatani görevinde.

2 Beğeni

Sanırım Harun Aras uzatmış askerliğini. Mart’ta yazmış en son.

1 Beğeni

Merhaba travego son durum nedir :roll_eyes:

1 Beğeni

Beklemedeyizzzz

Harun Aras askerden yeni döndü. Bilgisayarı kurması, programlar vs dosyalar derken biraz zaman alacak gibi. Ardından çalışmalara başlayacağız. Tabii kendisi bir müddet istirahat edecektir diye düşünüyorum. Gelişmeler için Discord’a bekleriz.

6 Beğeni

Askerlikten sonra tabi tatil lazım.ben beklerim yeter ki iptal olmasın.Çünkü araç modlarınız çok iyi.

2 Beğeni

cevapınız icin cok tesekkürler soruyorum kusuruma bakmayınız gün söyleyin demiyorum tabiki Harun Aras istirahatını yaptıkdan sonra aracın cıkması yazı bulurmu onu merak ettim 1 yıldır bekliyorum aracı piyasadaki travegolar hic kaliteli değil sizin araçlar cok gercekci ve cok kaliteli bizlere böyle araçlar yaptırınız icin ekipinize tesekkür ederim umarım sıkmamısımdır sizi sorularımla :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Makyajlı tamponu çizmiş bulunmaktayım.

26 Beğeni

Son durum nedir? Tourismo ya mı ağırlık verildi