ETS2 - Kassbohrer Dorseleri DLC [ana konu]

:pushpin: Kassbohrer Trailer Pack duyuruldu.

:arrow_lower_right: İlk blog ile beraber 4 adet Kassbohrer dorsesi bizlere gösterildi. Blogdaki dorseler;

:small_blue_diamond: 1. fotoğraf : “K.STC 30 / 1 - 10 / 24” Tehlikeli Madde taşıyıcı tanker dorse

:small_blue_diamond: 2. fotoğraf : “K.SHG AVMH / 45 - 12 / 27” Ön-Orta-Arka uzatılabilir konteyner taşıyıcı dorse

:small_blue_diamond: 3. fotoğraf : “K.SLS 3 / 0N - 18 / 30” Uzatılamayan sabit standart lowbed dorse

:small_blue_diamond: 4. fotoğraf : “K.SLL 2 / 2H - 18 / 20” Dümenlenebilir iki dingilli Low Loader dorse

:date: Çıkış tarihi belirsiz

:one: Kassbohrer ilk blog;

:two: Kassbohrer ikinci blog;

16 Beğeni

telefonda gördüm yataktan bir fırladım aklım çıktı önce fake sandım ama çok sevindim bu habere

6 Beğeni

Kögel bekliyorken yine ters köşe yaptı

7 Beğeni

Açıkçası ben aralık ayındaki canlı yayında kassbohrer duyurusu yaparlar diye düşünüyordum, hatta çoğu kişi öyle düşünüyordu belki. Bende beklemiyordum bu duyuruyu.

4 Beğeni

Hocam altı üstü dorse dlc’si ne bu heyecan :smile:

1 Beğeni

Hocam kassbohreri de tırsan gibi çok bekliyordum duyurusunu görünce ufak çapta bi heyecan yarattı doğrusu :d

4 Beğeni

Açıkçası bugün Kögel ile alakalı bir blog gelir diye düşünüyordum ama yine heyecanladıran Kassbohrer duyurusu geldi.

Low Bed ve Low Loader dorseleri de geliyor. :star_struck::star_struck:

Geçen sene Temmuz’da Wielton, Ekim’de TIRSAN paketleri geldi. Bu senede aynı şey olur mu sizce? Temmuz-Ağustos gibi Kogel, Kasım-Aralık gibi Kassbohrer gelir mi?

3 Beğeni

:arrow_up: Blogda paylaşılan 4 adet dorseyi internet sitelerinde araştırarak buldum ve en yukarıya ekledim.
(Sadece fotoğraflardan yola çıkarak tahmin ettim yanılıyor olabilirim)

:arrow_lower_right: Tahminimce gelecek dorseler;
1 Low-Bed
1 Low-Loader
1 Soğutucu
1 Kuru Yük
2 Perdeli (Kapaklı ve Kapaksız) - Karoser sekmesinden değiştirilebilir
2 Platform (Kapaklı ve Kapaksız) - Karoser sekmesinden değiştirilebilir
2 Tanker (Gıda Tankeri ve Tehlikeli Madde Tankeri) - 2 ayrı dorse olabilir
2 Silo (Tipping ve Non Tipping) - 2 ayrı dorse olabilir
2 Damper (Çelik ve Alüminyum) - Karoser sekmesinden değiştirilebilir
1 Araç Taşıyıcı (standart scs dorsesi yenilenmişti belki bu yüzden olabilir)

:arrow_heading_down: Buradan ürün yelpazesine bakabilirsiniz gerçekten çok geniş yelpazesi var.

2 Beğeni

Sizce bunlar gelir mi?

image

3 Beğeni

Tırsanın bu tarz perdeli dorsesi olmadığı için gelebilir.
Çelik damper Tırsan ile aynı ise kaplama değiştirilerek gelebilir.
Bu silo dorse sadece Feldbinderde olduğu için çeşitlilik artması amacı ile gelebilir.

1 Beğeni

Peki bence gelmeyebilir ama sizce Tırsan’ın kaplaması kullanılarak Kassbohrer’in platform dorsesi gelir mi?

dorseler zaten aynı bazı ortak modellerde marka değişecek o kadar.

1 Beğeni

Oynanışa etki etmedikten sonra boş görsel benim gözümde, ats de adım attılar bakalım Nebraska ile devamı gelicekse anlamlı olur elbette

1 Beğeni

Zaten bekliyordum ama duyurmadıkları için ümidi kesmiştim bir anda heyecanlandırdı bu blog. Tanker, lowbed, lowloader olması çok güzel hep perdeli ve frigo dorseler geliyorken farklı modellerin olması çok iyi.

3 Beğeni

aaa yeni uyandım ya :slight_smile: @SiSL abi araya şunu da sıkıştıraydınız

3 Beğeni

bedava verilsin ahaha :smiley:

2 Beğeni

Sonra Talson (midilli şasi oyunda yok Talson gelemez ama bir umut), Van Eck var bir hayalimiz ardından Kögel, Schmitz, Fruehauf, Broshuis, Lamberet vs gelse mis gibi olur.

1 Beğeni

Hastayım şu dorselere Pavel üstüne bir de mevsimleri çaksa da eskisi gibi sefer atsak aga be… :smoking:

9 Beğeni

Tırsan DLC de yer alan bazı dorselerin Kassbohrer yazısı konularak bu DLC içine konulması sizce etik mi?

Eğer Tırsan DLC deki bazı dorseler Kassbohrer olarak gelecekse Tırsan Solutions Bundle’ı yapılması çok mantıklı olur.

1 Beğeni

Oo söğüş alırım bi dal. Tırların sesleri de düzelir herhalde o kadar para bayılanlar var bu Dlc’lere.