ETS2 İsviçre Yenileme Güncellemesi

A4 otoyol bloğu ecsyle birlikte evrende kayboldu galiba.

3 Beğeni

Baltrak Lojistik heryerde

Tırsan İsviçre’de

11 Beğeni

A4 otoyolunu ben de merak ediyorum.

ana site hızlı değil mi?

3 Beğeni

A9muş gelmeye gelmeye otoyolun ismini unuttuk.:smiley:

3 Beğeni
9 Beğeni

Resimler harika görünüyor. :+1:

1 Beğeni

kar olan yere yağmur yağarsa o karlar erir scs :smiley:

Burada kar mı var yoksa bana mı öyle geldi.

9 Beğeni

çok yükseklere çıktığımız için doğal olarak araziye basitçe uygulanmış ve bence yılbaşı etkinliğinden sonra sıkça yapacaklar. hadi hadi scs tamam mevsim yapmıyosunuz tamam tamam tamam ya tamam anlamadık

beta yakın mıdır acaba ocak ortasına geldik bu ara yoğunum ama beta çıkınca şak diye bi yayın açarız.

15 Beğeni

hasan Scs software mevsimler için harita dlc’sinden feragat etmek istemiyor bu sabırı taşırıyor oyun motorunu geliştir mevsimler de sonra pardon 1-5,2 yıl daha bekleyin diyor harita dlc’lerini satacam diyor mevsimlerle uğraşmayacam diyor bu kandırmak oluyor scs software pbr’yi getirir gene mevsimleri getirmez en azından seçme ekranı olsa istediğimiz mevsimi seçerdik ama yok scs software maalesef böyle harita dlc’si çıkarıyor mevsimleri para kaynağına engel görüyor…

1 Beğeni

Tırsan her yerde

14 Beğeni

burası Alp dağı mı ?

1 Beğeni

yok, kaz dağları burası :smiley:

Bolu Dağı Varan Dinleme Tesislerinin orası @EmirAkcaman benden daha hakimdir :rofl:

Alp dağlarının yenilenmesinin sebebi nedir ?

Dağlar çok eskimiş, yenisi dikelim demişler.

2 Beğeni

Furka geçidinin gerçek hali güzelmiş. Otelin olduğu kısımda gözüküyor, bakalım ne kadarı oyunda olacak. Avusturya güncellemesinde eklenen Grossglockner yolunuda çekmiş orasıda güzel.

7 Beğeni
5 Beğeni

Scs blog yazma konusundaki yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

5 Beğeni