ETS2 İsviçre Yenileme Güncellemesi

:white_check_mark: ETS2 İsviçre yenileniyor!

:one: İsviçre yenilemesi ile ilgili ilk blog;

:two: İsviçre yenilemesi resmi duyurusu ve Bern şehrinin tanıtımı

:three: Cenevre şehri

:four: İsviçre çikolata fabrikası

:five: Alpler

:six: Zürih

Oyun dosyalarında İsviçre’nin Cenevre şehrindeki " Basilica Notre-Dame " katolik kilisenin modeli bulunmaktadır.

Kilisenin konumu: Google Maps

16 Beğeni

Eğer bunu sen bulduysan helal olsun hocam :smiley:
Buradan bir ekip oluşturup her güncellemede oyun dosyalarını incelemek lazım. Bazen bunun gibi ilginç şeyler çıkabiliyor :smiley:

5 Beğeni

Normalde her güncellemeden sonra oyun dosyalarına bakarım ama bunu kaçırmışım bu modeli Ap101 bulmuş ben bulmadım ben sadece modeli ss alıp konumunu paylaştım

3 Beğeni

Ayrıyeten blog yazısında görünen sarı yaya geçidi rengiyle fotoğrafları bu konunun ilk gönderisindeki fotoğrafta yer alan yaya geçidinin rengiyle eşleşiyor:

Üstteki blog fotoğrafının Google Haritalar’daki konumu:

https://maps.app.goo.gl/F1brRGsbcz7MeEQq8

6 Beğeni

Umarım avusturya kadar beklemeyiz.Gerçi oyunda sadece 3 tane şehiri var ve avusturyadan daha küçük isviçre ama scs alplerdeki ağaçların bal kovanlarındaki arılar hakkında bile blog yayınlarsa işimiz zor.

5 Beğeni

ahahaha bu saatten sonra zor, bence öyle ayrıntılar için blog yapmazlar ama bu scs kim bilir :d

fotonun çekildi yönün tersine yani arkaya gidildiğinde yol kiliseye çıkıyor

Avusturya ile ilgili ilk blog tarihi: 01.08.2021

Avusturya’nın geldiği 1.44 Open Beta tarihi: 20.04.2022

1.46da İsviçre bekleyenler ona göre ölçsün biçsin.

2 Beğeni

01.08.2021* olucaktı sanırım hocam

Öhom…3gün sonra teaser bloğu geleli 2 ay olmuş olacak…

6 Beğeni

Avusturya gibi nisan ayına kalmayacak gibime geliyor. Yeni yıldaki ilk güncellemede gelir bence.

3 Beğeni
5 Beğeni

lozan olmazsa yakarım @Emre54 @vanillamango

8 Beğeni

İsviçre yenileme güncellemesinde Bern şehrinden sonra Cenevre’nin de nasıl yenilendiği gösteriliyor.

lozan olmalı lozan olmalı lozan olmalı bir de havaalanı konulmalı :confused:

4 Beğeni

Çok güzel olmuş. İsviçre harikadır…

10 Beğeni

Blog fotoğraflarında aydınlatma farklı geldi bana. Acaba aydınlatma güncellemesi mi verecekler 1.48 de.

Harita yapımında her geçen gün daha ileri gidiliyor buna laf yok ama harita dışında ufak tefek detayları eksik yapınca scs’ye kızıyorum biraz. Modlama bilsem ben yapıcam ama adamlar gidiyor city intro yapıyor onların yerine.

A9 otoyolu da ekleniyormuş. Möntrö ve Lozan’dan geçiyor. Yüksek ihtimalle bu iki şehir olacak çünkü Cenevre Gölü manzarası şarttı :smiley:

10 Beğeni

Ah şuaralara bir kar yağsa, bir sis olsa.Benim de bir püskevitim olsa.

6 Beğeni