ETS2 İçin Yeni Harita Projeleri ! (ErenDPT)

ets2

Herkese tekrardan merhaba. Geri döndüm !
Öncelikle ETS2 için yaptığım haritaları buraya taşımak istediğimden böyle bir konu açtım. Ayrıca konu içerisinde yeni harita ve projelerin yapım aşamaları vs de yer alacak.

Peki ne bu projeler :

• D-Test Map
    DLC gerektirmediği için çok sevildi diyebilirim. Yeni versiyona uyarlanarak tekrar paylaşılacak.

• Ufak bir Türkiye haritası düşünüyorum. Yeni !!! :slight_smile:
    AlaturkeyMap projesi maalesef geri dönülmez bir problemle karşılaştığı için iptal edildi. Yerine yeni bir Türkiye haritası olabilir bence ? Ufak ufak başlandı bile.

• Yeni bir Extreme Map !
    Hard Truck ve DPMap çok sevilmişti. Yerine yeni bir harita koymak fena olmaz .

• Aşti’nin modelini çizip aktarabilecek birisi olursa ufak bir demo haline Aşti haritası olabilir…

Neye güvenerek başladım ?
Malum Türkiyede ETS2 için düzgün bir harita çıkartıp paylaşabilen YKS harici yok sayılır. Bu yokluğu doldurmak gerekiyor. Ve editörde oldukça bilgili olduğumu düşünüyorum.

Konu güncellenecektir. Takipte kalın <3!

Bazı kısımlarını uzun vadede düşünmeni öneririm eren. Mesela türkiye haritası şu anda sana gelmeyebilir neden ? Sınava hazırlık dönemin ( takarsan :smile: ) başlayacak ki bu da haritayı aksatır ha dersen uzun aralıklar ile çıkartıp güncel tutarsam ( eleştiri yemeye göz almak demektir ki bu) sen bilirsin .
Onun harici zaten küçük harita projeleri ile kendini kanıtlamış birisin . :slightly_smiling_face: onları güncelleyip yeni küçük şeyler ekleyip çıkartmak bike yetebilir ilk asama da.

Hard Truck Map maalesef günümüz harita koşullarına uymuyor :frowning: Bu yüzden onu geri getirermem ama yerine harita koyabilirim…
Türkiye için sadece dosyalar , modeller , yeni ölçek hazırlandı. Onun acelesi yok
Zaten hepsini de bi anda yapamam :slight_smile: Arada canım sıkıldıkça…

Çalışmalara başlandı

Ufak ufak artık :slight_smile: … (W.I.P)

Birazcık da Türkiye… Kayseri çevre yolundan birkaç kare
Kayseri içerisine yeni başlandı…Büyük bir ölçeğimiz var

Off off off reis yapıyor
Nevşehir geliyomu ve Dlc lazımmı?
@erendpt

Belirsiz. Peri bacası modelini birisini editöre aktarmalı… :slight_smile: Ancak öyle.
İlk etapta Kayseri - Niğde düşünüyorum.
DLC’lerin hepsi gerecek. Deli gibi kavşak prefabına ve modeline ihtiyaç var çünkü

Yapcak bisey yok benim icin ozaman neyse saglik olsun sanada kolay gelsin reis

Kolay gelsin reis senin haritayı ayıp olmasın ama diğer türkiye haritasından daha çok sevmiştim ama sanki seninkinin kıymeti bilinmemişti şimdi daha çok bilinir gibime geliyor <3

Değerli yorumunuz için teşekkürler :slight_smile: Evet biraz küçük olduğu için pek değeri bilinmedi denilebilir …