ErenDPT'nin Harita Geliştirme Konusu - Türkiye Haritası [ETS2]

7 Beğeni

Bazı kısımlarını uzun vadede düşünmeni öneririm eren. Mesela türkiye haritası şu anda sana gelmeyebilir neden ? Sınava hazırlık dönemin ( takarsan :smile: ) başlayacak ki bu da haritayı aksatır ha dersen uzun aralıklar ile çıkartıp güncel tutarsam ( eleştiri yemeye göz almak demektir ki bu) sen bilirsin .
Onun harici zaten küçük harita projeleri ile kendini kanıtlamış birisin . :slightly_smiling_face: onları güncelleyip yeni küçük şeyler ekleyip çıkartmak bike yetebilir ilk asama da.

2 Beğeni

Hard Truck Map maalesef günümüz harita koşullarına uymuyor :frowning: Bu yüzden onu geri getirermem ama yerine harita koyabilirim…
Türkiye için sadece dosyalar , modeller , yeni ölçek hazırlandı. Onun acelesi yok
Zaten hepsini de bi anda yapamam :slight_smile: Arada canım sıkıldıkça…

1 Beğeni

Çalışmalara başlandı

5 Beğeni

Ufak ufak artık :slight_smile: … (W.I.P)

6 Beğeni

Birazcık da Türkiye… Kayseri çevre yolundan birkaç kare
Kayseri içerisine yeni başlandı…Büyük bir ölçeğimiz var

6 Beğeni

Off off off reis yapıyor
Nevşehir geliyomu ve Dlc lazımmı?
@erendpt

Belirsiz. Peri bacası modelini birisini editöre aktarmalı… :slight_smile: Ancak öyle.
İlk etapta Kayseri - Niğde düşünüyorum.
DLC’lerin hepsi gerecek. Deli gibi kavşak prefabına ve modeline ihtiyaç var çünkü

Yapcak bisey yok benim icin ozaman neyse saglik olsun sanada kolay gelsin reis

1 Beğeni

Kolay gelsin reis senin haritayı ayıp olmasın ama diğer türkiye haritasından daha çok sevmiştim ama sanki seninkinin kıymeti bilinmemişti şimdi daha çok bilinir gibime geliyor <3

2 Beğeni

Değerli yorumunuz için teşekkürler :slight_smile: Evet biraz küçük olduğu için pek değeri bilinmedi denilebilir …

2 Beğeni

Kayseri - Tramvay testleri… :slight_smile:

4 Beğeni

Beta testine hemen başlamazsak yeni görseller sızdıracağım haberin olsun. :smiley:

1 Beğeni

Aramızda demek ajanlar varmış -_-

2 Beğeni

Kayseri…

2 Beğeni

I think you should use anti aliasing when you took screenshot.

1 Beğeni

Kayseri…

eren helal olsun çok güzel yapıyorsun bu harita mod işlerini şey dik yokuşlar olucakmı ? birde ilçeler filan ben mesela Karabük Safranboluluyum Safranbolunun olmasını isterdim :smiley:

1 Beğeni

Main problem is resolution. Because my screen resolution is 720p at now… @TheMumja

@Mustafa Karabüğe gelebilmem için ciddi bir yol kat etmem lazım maalesef. Dik yokuş işi Türkiyede belki olmaz ama diğer haritada kesinlikle olacaktır.

2 hafta kadar Samsunda kalacağım . Sonra tam gaz devam ederiz :slight_smile:

1 Beğeni

Tamamdır canın sağ olsun ama hatırlatıyım Türkiye’de dik yokuşlar az yok gerçekte :smiley:

1 Beğeni