Ets2 grafik ayarları

Beyler benim ets2 hangi ayarlarda oynatir bilen varmi
G4400
Sapphire r5 230
Ddr4 2133 4gb

standart monutorde dusuk ile orta arasinda fakat sehirlerde ani dusmeler yasarsin

Ben sistemi topladimda ekran kartini sistem gormuyor neden olabilir ? biosu guncellemedim ama !

bios ile ilgisi yok. ekran kartinda bir sorun vardir. slot tam oturmamis olabilir.

Ekran kartinin yazilimini yukledikten sonra duzeldi. yardiminiz icin tesekkur ederim.

Belki konuyu hortlatıyorum ama , şöyle ki ; arkadaşlar Ets 2 - X64 - Bin’in içerisinde SweetFx atıyorum , buraya kadar sorun yok . Oyuna giriyorum buraya kadar da sorun yok , oyunda SweetFx’ide başarılı ve sorunsuz olarakta oynuyorum buraya kadarda okey ; ama oyun içerisinde maalesef " sürekli bulutlar güneşin önüne geçtiği için " , " asfalt , bitki örtüsü ve heryere gölgeler düşüyor . Ve Youtube platformuna düzenli video atmam gerektiği için , videomda da bu düşen hareketli gölgeler yüzünden görüntüde geçiş karıncalanmaları sorununa maruz kalıyorum . Yani son olarak gerçek hayatta da bilirsiniz , bu güneşin önüne bulutların geçmesine istinaden karaya düşen karanlık gölgeleri config yada başka bir yolla kaldıramaz mıyım ? g_set_skybox 0 yapmamda sadece gökyüzündeki bulutların kaybolmasına sebep oluyor ? Yani gökyüzünde bulut olmamasına rağmen güneşin buluta girmesi sorununu yaşıyorum . Benim İçin aşırı önemli bir sorun bu . Ve umarım en doğru yer olan SimülasyonPark’ta bu sorunumu çözebilirim ?