ETS2 Favori Çekiciniz?

Konu daha önce açıldı mı bilmiyorum aradım bulamadım. Evet favorileri alalım buyurun :relaxed:

• SCANIA R
  • SCANIA S
  • SCANIA 2009 R
  • SCANIA STREAMLINE
  • VOLVO FH16 Classic
  • VOLVO FH16
  • RENAULT MAGNUM
  • RENAULT PREMIUM
  • RENAULT T
  • IVECO STRALIS
  • IVECO STRALIS HI-WAY
  • DAF XF105
  • DAF XF
  • MAN TGX
  • MAN TGX EURO 6
  • MERCEDES-BENZ NEW ACTROS
  • MERCEDES-BENZ ACTROS
  • FORD F-MAX

0 oylayanlar

12 Beğeni

Iveco Hi-Way :smile:

2 Beğeni

Vallaha Renodur Haaa. :heart_eyes:

1 Beğeni

dafcı tayfa ses verin :sweat:

2 Beğeni

Yeni Man favorim.

1 Beğeni

oyunda olmayan yeni tgx gelse asıl o olucakta işte scs :face_with_thermometer:

2 Beğeni

Sorma bende hayal kırıklığı oldu bu tırı bekliyordum. Ben bu sene geleceğine inanıyorum scs bir şeyler yapar belki.

1 Beğeni

SCS yeni çekici getireceğine oyuna yenilik getirsin diyenler de biraz eski çekicilere oy versinler, yetim kaldılar :smiley:

2 Beğeni

Valla eski çekicilerin kaplamalar çok kötü, oval ve yuvarlak kısımları köşeli köşeli renkler soluk. Sırf bu yüzden çok sevmeme rağmen volvo oynayamıyorum

Buraya yazıyorum beklediğimiz yenilikler 2 seneden önce gelmez.

valla eski meski ben mersocuyum arkadaş. kaliteli bir araba kullandığımı hissediyorum onu kullanınca :smiley:

1 Beğeni

Birisi eski/kötü makineyle Scania S NextGen kullanmaya çalışsa kasar.Ama eski tırlarda rahat bir şekilde oynar daha fazla detay daha fazla kalite güzel olduğu gibi kasmayada sebebiyet verir.Lütfen bu tarz arkadaşlarımızıda düşünelim.Zaten bilgisayarı iyi olan gider interior modu indirir boşuna yok mod desteği :slightly_smiling_face:

Selçuk abide benzer birşeyler söylemişti bununla alakalı akşamki yayında.

1 Beğeni

bu eski makineyle scania nextgen oynama muhabbetini selçuk abi yayında söylemişti aynı örneği vermişsin :slightly_smiling_face:

Nasıl ormanların kralı aslandır denir Avrupa çekici piyasasının kralı da Scania’dır. Favori çekicim.

2 Beğeni

ben hepsini seviyorum ama scania s te yani …
şu s 770 i getirselerdi kaldık s 750 de valla azcık kopardık 770 le yani

bende bunu anlamıyorum onca gelicek sırada tır varken niye 770 ile uğraşsınlar biraz daha güçlü olucak diye :smile:

Renault Premium Privilege gırtlak dolusu. :slight_smile:

3 Beğeni

Premium ve Hi-Way kırmızı çizgim :smile:

3 Beğeni

Scania R 2009. Vabis olacak arkadaş, yeni S VE R serisinde o v8 sesini çok duyamıyoruz ama R 2009 maşallah canavar gibi. :smiley:

2 Beğeni

Renault Range T Evulotion ve Daf XG+

1 Beğeni