Ets2 discord yayınında donmalar oluyor çözümü bilen var mı..?

Merhaba arkadaşlar biraz gereksiz konu açmış oldum ancak bu durum aylardır devam ediyor.
Başka oyunlar da sıkıntı yok ama gel gelelim ets de discord dan yayın verince drop varmış gibi gözüküyor. 1080p + 60fps veriyorum discord nitro da var. Net 52 mb … upload 14 oyun içi fps 50 her şey full de 1080 de oynuyorum ancak ekran verince donmalar varmış gibi gözüküyor.

Discord ayar kıstım açtım oyun içi pencere moduna çektim yok benim ekstra yapmam gereken bir durum mu var…?

Bu sorunu nasıl çözebilirim bayağı bir araştırdım ancak çözüm bulamadım.

Herkeste olan bir durum.

Evet hocam discord da söylemiştiniz belki ekstra bir bilgisi olan vardır diyerek açtım tekrar burada konuyu. Gerçekten sinir edici bir durum oluyor. Hiç bir oyun da bu yokken ets de olması garip bir durum.

Discord u kapatıp yönetici olarak çalıştırın.

Yok hocam değişen bir şey olmuyor single da zaten deniyorum artık kronik sıkıntı mı yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum sadece ets de yapıyor bunu yapacak bir şey de yok sanırım. Yine de bir çözüm yolu olur umudu baktım da yönetici olarak ta olsa işe yaramıyor. Normal twitch, youtube yayın verince sıkıntı yok sadece dc de yapıyor nedense.

https://feedback.discord.com/

Buradan discord’a yazın. Discord ile alakalı bir durum büyük ihtimalle.