ETS2&ATS G29 sıkıntısı

Ets2 ve Ats de G29 um sadece 180 derecesi çalışıyor sonrasında en sonuna dönüyor direksiyon ama diğer oyunlarda böyle bir sorun olmuyor çözümü varsa ve benim ile paylaşır iseniz çok sevinirim (Fotoğraf koydum ilk önce 180 derece döndürüyorum sonra biraz daha döndürünce oyunda tam tur dönüyor kalan kısım algılanmıyor ölü bölge 0)

1 Beğeni

Direksiyon setine sahip değilim ama Logitech Profiler’den ayarlaman gerekiyor diye biliyorum.

Oyun içindeki ayarları kontrol eder misin, ölü noktaları vs. bozulmuş olabilir. Sıfırdan profil açıp sihirbaz ile bir kurulum yap.

Gaming Software’de ki direksiyon açısı da 900 dereceye ayarlı olması lazım.

Logitech uygulamasında direksiyon 900 derece gözüküyor oyundada kontroller kısmında direksiyon ayarının olduğu yerde sarı gösterge ben direksiyonu ne kadar çevirirsem oradada o kadar dönüyor fakat oyunda ve kontrol sihirbazında olmuyor

Bütün herşey düzgün yapılı ve yeni profil açıp denedim fakat gene olmadı

Öncelikle oyunu aç tırın kabinindeyken Alt+Tab yap. Logitech programını aç ets2 profiline geç ve direksiyon derecesini ayarladığın sekmeyi aç ve 900 derece ayarla öyle ise sadece tamam demen yeterli sonra ets 2 profiline sağ tıkla ve kaydet seçeneğine tıkla tekrardan oyunu geri aç düzelecektir. Bende de oluyo aynısı ben böyle çözüyorum.

Maalesef düzelmedi :confused: