ETS2 Alaturkey Map Projesi Rafa Kaldırıldı

Her ne kadar şu işi severek yapsam da , artık bir yere kadar dayanabiliyor insan. Kimse kusura bakmasın ama karşılıksız hiçbir şeyin yapılmadığı şu topluluğa artık ücretsiz içerik üretmek tamamen yazık olacak. Hele ki kaliteli bir içerikse…
Bu güne kadar neredeyse kimsenin desteğini almayarak geldim. Bir şekilde herşeyi kılıfına uydurmaya çalıştım fakat gerek hiçbir desteğin olmaması , gerek haritanın gerekli dlc’leri yüzünden defalarca mesaj almam , gerek bazı yerleri benzetememem yüzünden bırakma kararı aldım. E başka harita yapan veya model convertleyen olmadığı için de öylece kaldı. Bende herhangi bir açıklamada bulunma gereksinimi hissetmedim. Zaten herkes unutmuştu :slight_smile:
Harita dosyalarını yedekleyip buluta yükledim. Başka bir zaman dilimi içerisinde belki haritayı tamamlar kendim oynarım. SÖH’e de dağıtır. Kendi aramızda oynarız ama bundan sonra pek haritanın dışarıda paylaşılacağını sanmıyorum.
Tüm haritacılara başarılar… @Kamsci @Baby @BerkeCHLN @TheMumja

4 Beğeni

Konu uygun kategoriye ( ETS2 ve ATS Modları ) taşınmıştır. ^^

2 Beğeni

Canın sağolsun kardeşim. Yapılan en berbat bir mod bile saygıyı hakketmeli. Çünkü bunda bile harcanmıştır. Devam etmeni isterdim ama moral bozan kendini bilmez üç beş terbiyesize bence en güzel cevabı verdin. Tebrik ederim seni ve diğer mod yapan arkadaşları.

1 Beğeni

Devamı gelmeliydi ama sınavlar daha önemli belki sınav stresini aştıktan sonra tekrar devam edersin ozamana çok şey değişir ve eklenir belki işin kolaylaşır Konyam var en azından şuan bile o yeter Kappa

1 Beğeni

Yaptığın işler güzel. Sanada hak veriyorum. Tebrik ederim seni.

1 Beğeni

Birkaç kişi haricinde ilgilenen de yokmuş zaten. :slight_smile: Bıraktığım iyi olmuş .
Ha bu arada son halini uygun sürüme çevirip kendim oynayabilirim. Geleceği olmasa da lise yıllarımda neler yapmış dedirtir en azından.

2 Beğeni

vay be çok güzel haritaydı, umarım ilerde durum değişir, hatta parayla bile satılabilir tr geneli yapılırsa çünkü alternatifi yok.Tr map kullanıyorum ben ama eksik doğrusu…

Meh…Artık kimsenin umrunda değil ve artık eskisi gibi hevesli değilim. Arada girip birşeyler yapıyorum zevkine ama yok…Sürekliliği yok bu işin.

Hocam bence kendine yapıp bitireceksin. Milletin ağzının suyunu akıtacak şekilde. Sonra da isteyenlere para karşılığı sat.