ETS2 Aksesuar Sorunu

Herkese merhaba. Uzun zamandır oyuna girmiyordum. Bugün oyunu açtığımda mevcut çekicide aksesuarların hepsinin kaybolduğunu ve tekrar aksesuar yapamadığımı fark ettim. Aynı sorun tüm çekicilerde de geçerli. Kullandığım modlarda herhangi bir uyumsuzluk yok. Sebebi nedir? Yardımlarınızı bekliyorum.

1 Beğeni

Kullandığın aksesuar modunu kaldırıp deneyebilirsin bence

1 Beğeni

2 kere denedim. Hepsini kaldırdım tekrar yükledim ancak olmadı.

1 Beğeni

Sorun SCS nin 1.38 versiyonda .sii uzantılı dosyaların bazılarını .sui olarak değiştirmesi. Kullandığınız aksesuar modlarında def klasöründe addon_hookups klasörünün içindeki .sii uzantılı dosyaları .sui olarak tekrar kaydetmeyi deneyin.

1 Beğeni

Düzelme olmadı maalesef.

1 Beğeni

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

1 Beğeni

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

1 Beğeni

Hangi aksesuar modunu kullanıyorsunuz? Şu an profilinizde kaç adet mod var? Konsolu açtığınızda kırmızı yazılar çıkıyormu?

1 Beğeni

Konsol ayarları olduğu halde açılmıyor maaesef. 24 adet kullandığım mod var. Kullandığım modlar bu şekilde;

1 Beğeni

addons for all trucks ile all parts in ets 2 mp biraz şüpheli duruyor. Ayrıca Devil Lightsign modu en son 2016’da güncelleme aldı. Bu modları devre dışı bırakıp deneyebilirsin.

3 Beğeni

Sorun çözüldü, çok teşekkür ederim yardımların için.

2 Beğeni

Rica ederim, çözülmesine sevindim :slight_smile:

3 Beğeni

arkadaşlar bendede aynı sorun var ama aynı modlar yok acaba yardımcı olabilirmisiniz