ETS2 Açılmıyor Yardım Lütfen

indir
merhaba arkadaşlar bu sorunu 10 gündür yaşıyorum birkaç yerde de paylaştım ama çözüm alamadım. sorun sadece ets de var ats de veya diğer oyunlar sıkıntısız çalsıyo :frowning:

aslında türkçe yazıyor ama

ekran kartı driverlarının kurulu ve güncel olduğuna emin misin?

Son zamanlarda 3.part azılım kullandın mı kod oynaması vs.

evet tabiki experience yüklü ve kart güncel diğer butun oyunları directx ile açabiliyorum ama ets olmuyo

ne gibi mesela ?

5.madde ile ilgili save düzenleme configde oynamalar , içeriği hakkında bir şey diyemem.

yok malesef config silip yeni yükledim ama olmadı. ets2 yi 2 senedir oynuyorum içini dısını ögrendim artık ama bu hata ilk defa cıktı karsıma pc ile alakalı bi sorun var

denetim masasında aygıt yöneticisine baktıgınızda görüntü bağdaştırıcıları bölümünde ekran kartınız varmı gözüküyormu yada başlat çalıştır komutuna dxdiag yazıp bakabilirmisiniz ekran kartınzı görünüyrmu ve etkinmi

eğer ik ekran kartı varsa laptop kullanıyorsanuz dxdiag açtığınzıda ekran sekmesınde birinci kart genelde intel
oluşturucuda ise ikinci kart çıkar

bunu soramamın sebebi ekran kartında sorun olup olmadıgı burda bır sroun yok ise oyun dosyaları ile alakalı değişikliler olabilir tek tek bunu bulmanızda zor
internet hızlı ise bu yöntemle büyük ihtimal hal olur revo uninstaller programı ile ets2 yi komple kalıntılarıyla kaldırın kalıntı derken de program kaldırınken size kaldırmak ıstedıgınzı dosya ıle ılgılı dosyaları ve kayıt defteri bilgileri sunacak alt taraftan komple hepsını seçip siliniz ve programda zaten ets2 de gitmiş olacaktır tek bir dosya kalıntııs kalmayacak pc de… daha sorna oyunu tekrardan yükleyin büyük ihitmal sorununuz hal oalcaktır…

ilginiz için teşekkürler sorunu çözdüm. ekran kartı güncellemeden sonra ets2 yi görmüyormuş. kart denetim masasından oyunu ekran kartına tanıttım ve düzeldi.

1 Beğeni

Sorunun çözüldüğüne sevindim.Konuyu kilitliyorum.

Çözümü: Ekran kartı güncellemeden sonra ETS2’yi görmüyor , denetim masasından oyunu ekran kartına tanımlandı ve düzeldi.

2 Beğeni