ETS 2 Yeni̇ Türki̇ye Hari̇ta Modu

yapmaya çalışırız , malum modeller lap diye bulunmuyor . çizilmesi için ucret , zaman ,gibi etkenler söz konusu el verdigince yapıyoruz.

4 Beğeni

15 Beğeni

this good detail :+1:

3 Beğeni

15 Beğeni

13 Beğeni

Gerçekten gitmiş görmüş kadar oldum erken erişimin çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin

1 Beğeni

Teşekkurler, Hızlı ve tatmin edici bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

1 Beğeni

Ellerinize sağlık muhteşem gözüküyor. Ünye’ye giderken geçtiğimiz bir yer gerçekten çok benziyor.

1 Beğeni

kolay gelsin.şimdi anladığımız çorum kastamonu bitti sinop tokat amasyamı yapılacak bu versiyon için…
samsun umudu varmı diye bide sorim…:slight_smile:

1 Beğeni

%85 samsun var Kastamaonu , Bartın , Çorum , Merzifon, Havza bitti , Amasya , Tokat , Sinop , Samsun kaldı .

5 Beğeni

15 Beğeni

Merhaba tahmini ne zaman çıkar v.3 merakla bekliyoruz emeğinize sağlık

1 Beğeni
7 Beğeni

14 Beğeni

haritanın bu versiyonu çok kapsamlı olacak belli artık :heart_eyes: :heart_eyes:

1 Beğeni

14 Beğeni

Vezirköprü eklenmesini beklemiyordum süpriz oldu herkes için sanki… 1/19 ölçekle olmasına ragmen iyi işler çıkarıyorusunz…

2 Beğeni

teşekkurler arkadaşlar , V1.3 surumunu bitirebilmek için yogun bir şekılde çalışıyoruz. elimizden geldigince ilçeleri eklemeye çalışıyoruz, ve ilçe otogarlarını da , guzel renk , hareketlilik bir ortam oluşturuyor. Planımız 1.5 - 2 ay içerisinde bu surumu bitirmek , tam zaman vermem imkansız. Bu surum çok dolu dolu oluyor bir çok şehir + bir çok ilçe + bir çok otogar ve dinlenme tesisleri , tuneller, ve yuzlerce km yeni yol agı bu V1.3 surumunde bizlerle olucak , Destekleriniz bizim için çok önemli çok motive + istek verior teşekkurler. Biraz daha sabrın sonunda guzel gune ulaşacagız, gelişmeler oldukça ,bilgilendirmeye devam edicez. Kalın saglıcakla.

11 Beğeni

Aylardır gıpta ile takip ediyorum çalışmalarınızı, biliyorum daha çok uzak o günler ama modda Akdeniz Bölgesini vehatta Çukurova’yı görmeyi hasretle bekliyorum… iyi çalışmalar kolaylıklar

1 Beğeni

bu tarz beklenmedik şeyler oyun zevkine büyük katkısı oluyor gerçekten

3 Beğeni