ETS 2 - Yeni Scania S ve R için Mighty Griffin DLC'si

Yeni Scania S ve R çekicilerine gelecek olan Mighty Griffin uyumluluğu için bu konu üzerinden devam edebiliriz.
1.31 güncellemesi ile birlikte var olan DLC de yeni araçlara uyumlu olacak.

Tüm ayrıntılar;

0

Yeni içerik hayırlı olsun. Bu parçalar, skinler, kabin aksesuarları felan yeni araçta harika duracak. Ayrı bir paket olmayışıda iyi olmuş. 8*4 ile de ağır nakliyeler daha zevkli hale gelecek. Sessiz bir haftanın üzerine bu iyi geldi. Ortalığın biran önce hareketlenmesi gerek. En kısa zamanda güncellemeye kavuşmak dileğiyle…

bazıları yeni bir dic olarak çıkaracak diyorlar. öyle bişey olmaz. daf euro 6 ve daf xf 105 iki ayrı araç bir tek dlc olarak çıkardı. bu scania S ve R serileri sonradan çıkardığı için scani eski model olan tırı modifiye dlc olarak çıkardı. S ve R serisi sonradan eklendi. Zaten hasan abi yazmış var olan dlc ye uyumlu olacak dedi. aynı daf modifiye dlc gibi olacak merak etmeyin Scania var olan dlc ye gelecektir.
(BENİM TAHMİNİM)

@HasanOfke 1.32 derken sonrakı surum 1.31 degılmı ya :smiley:

her şey karıştı şu an birbirine bir sürü güncelleme haberi yaızyorum normal :smiley: ben ilerdeyim malum

Abi Mighty Griffin DLC sahiplerine bu paket ücretsiz gelecek

aga ücretsiz olduğu belirtilene şeye niye yok ücretli ücretsiz muhabbeti çıkardınız :frowning:

ücretsiz.

konuya müdahalede bulunuyorum,gereksiz yere fiyat konuşulmaya başladı.:joy:

Her eve lazımsın :smile:

Kesinlikle. :smiley: :smiley:

Bu sohbete son vermek için yazmıştım zaten. Neyse :smile:

herşeyi sen karıştırdın ne sonu :joy: @YigitE

baştan sıkı tutmazsan birdaha düzene girmez hiçbir’şey :slightly_smiling_face: @AhmetGLC @sparteam

Bencede mesela şey birleşik yazmayı bırakmazsan bu böyle devam eder abi :grin:

Scania’dan sıkılıp Volvo almıştım bu DLC’yi görünce dedim ya hak devam Scania 1milyon kilometresi var bende bu DLC ile birlikte

Hocam şu öndeki tezgahın uzununu koyarlar mı ya? Küçük emanet gibi durur.

Hasan abi bence doğru yazmışın ilk ATS sonra ets 2 öyle gidiyor sonra eşitleniyor :smiley:

Bence Nisan’a sarkmaz.

ona bende takıldım ortada sırıtıyor löşeyer kadar uzarsa güzel olur daf gibi herşey koyarız bakalım gömediğimiz neler gelecek

Abi bence olur ya. Eski Scania’larda hem kısa var hem uzun var. Buna da yaparlar belki…

daflarda bile var olacaktır çünkü kendileride bakmıştır çirkin yani onunla birlikte yeni aksesuarlar gelecektir eklenecek :smiley: