ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Biraz fazla yavaş olmadı mı? :d

5 Beğeni

Modifiye paketi demek sadece krom mu demek ? Aracı kişiselleştirmektir.modifiye paketini aracı çok beklediğimiz için bir beklemenin karşılığı veya telafisi gibi düşündüm.

Biraz daha beklesinler yav dfgh

2 Beğeni

Bu çıkacak yeni aslanla beraber ilk nesil TGX serisine de güncelleme gelse hiç fena olmaz. Oyunda en emanet duran araçlardan bir tanesi…

1 Beğeni

Euro 6’nın navigasyonu sök al sana Euro 5 deseler yeterdi bence. Ciddi bir farkları yok sanırım, döşeme eşya gözleri falan farklıdır diye düşünüyorum. Ama kamyon konusundaki tembellikleri kronik, yapmazlar.

1 Beğeni

Keşke dediğin olsa sadece man değil çoğu markanın eski araçları terkedilmiş sanki çeşitlilik açısından güzel olurdu.

1 Beğeni

Şimdi 1.47 mi diyoruz, yoksa 48’e mi yuvarlıyoruz? :thinking:

Yok 1.50’ye yuvarlanacak.

4 Beğeni

Guney_Tekinoglu sisl yeniliyoruz dedi eski man’ı güncelleyeceğiz dedi konuştu hem man’ı yeniden yapıyoruz dedi sisl yani eski man’ıda alıcaz belki her iki güncellemeyle paket halinde yayınlayacaklar bence

1 Beğeni

Üretici her firma eskiden ürettiği ürünün değil güncel ürettiği ürünün ön planda olmasını ister. Yeni MAN büyük bi ihtimal DLC olarak çıkacak ve içinde sadece Yeni MAN olur diye tahmin ediyorum. Eğer eski MAN yenilendiyse bunun dlc içinde değilde oyuna güncelleme ile eklerler diye düşünüyorum. Sebebi ise Yeni nesil DAF ın steam da sayfası var adamlar steamda ürünlerini tanıtıyorlar, bu yüzden MAN da sadece şuanda ürettiği ürünün tanıtımını yapmak için DLC ye eski MANları sokmaz. Tabi MAN yetkilileri nasıl isterse öyle olur belki dlc içinde eski araçlarınıda koyarlar kim bilir.

3 Beğeni

Orta yolu bulalım, 51 olsun o zaman. :slight_smile:

1 Beğeni

yeni volvo fh ise 14 mayıs’tan sonra gelecekmiş.

10 Beğeni

Dlc İle Çıkarsa Ücretli Olmaz Demi Daf Ücretli değildi cünkü

ATS’deki araçlarda DLC şeklinde ama ücretsiz. ETS2’de de aynı olur ki DAF gibi

1 Beğeni

Scs ücretli araç satma işine girmez

Bu hafta gelme durumu olabilir mi acaba ?

18 nisanda yapılan canlı yayında haftaya özel bir canlı yayın olacağını söylemişlerdi o yüzden bu hafta gelmesi mümkün

1 Beğeni

Cevap İcin Teşekkür Ederim :slight_smile:

1 Beğeni

bekara koca boşamak kolay işi yap scs işi (!) :slight_smile:

o multimedya ekranının değişmesi için boşuna tuş atama getirmediler geçen güncellemelerde, keza gecikme sebebinin aralarında sonradan eklenmesi karar verilen şeyler vs de :face_with_peeking_eye: değişik şeyler bekliyorum bu araçtan bakalım :saluting_face: :grinning:

4 Beğeni