ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

ya da kör nokta uyarı sistemi mi geliyo :thinking: acaba ulan keşke gelse ya farklı gerçekçi olurdu.

kör nokta uyarı sistemi ats de western starda var hocam gelmesi sürpriz olmaz yani

1 Beğeni

Hocam ATS hiç oynamadığım ve takip etmediğim için bilmiyordum teşekkürler.

Ya ben bu ses mevzusunu uzatmak istemiyorum ama oyunu oynarken ciddi derecede insanı etkiliyor. Range T’yi düşünün çok güzel araç. Fakat o seslerle ne kadar yol yapabiliyoruz düşünün. Kulaklarımız kanıyor. Bu kadar hevesle bekledik Yeni Man’ı. Çok güzel araç olacağına şüphem yok. Ama sesleri kötüyse işte biz bittik demektir.

Çünkü sadece bakıp aa ne güzelmiş diyeceğiz. Süremeyeceğiz.

2 Beğeni

Man tuning pack gelse keşke

2 Beğeni

böyle yazdıklarına göre belli oldu bence zaten

Heralde tuning geliyor bu arada ilk defa tuning le birlikte bir araç çıkıyor sanırım.

1 Beğeni

girme ses mevzusuna, hiç anlamadığım kod olayını bana mecbur öğretti. Range t nin sesine scania sesi kodlayıp sürüyorum bir nebze daha iyi :joy: :upside_down_face:

1 Beğeni

Gecikmeyi tuning pack’e falan bağlarlar şimdi :smiley:

Aynen öyle, Range T güzel araç ve ses moduyla oynayınca baya yol yapmıştım severek. En azından yeni Daf’ın sesleri kadar olur daha iyisini beklemiyorum. Şuan oyunda gaza basınca araç bağırıyor çekince susuyor normalde doğrusal bi şekilde artıp azalması lazım.

1 Beğeni

Olabilir neyse gelsin de yapacak bişe yok :rofl:

1 Beğeni

Daha önce Daf XF (eski kasa) içinde böyle birşeyler olmuştu. Önce Daf Xf105 yenilenmişti. Daha sonra tuning pack gelmişti. Şimdi de Next Gen Man gelicek ve birlikte eski Manlar elden geçirilicek. Daha sonra tuning pack çıkacaktır. Ama şöyle bir durum var Renault cephesinde Range T için tuning pack gelmişti diğer Renault çekicilerini kapsamıyordu. Bakalım akşam görücez.

Aynen öyle akşam olsun bakalım.

yalnız man fotosu scs forumda bile yok. :smiley: seçimden çıkan yenisine hazırlanan türkolara özel gelmiş sdfsdf bu da kurtarmıyor

1 Beğeni

SCS General Discussion Thread - Page 2873 - SCS Software @HasanOfke

he bulamadım orayı neyse :smiley: sisl ateşledi sonuçta

yayın burada olacak.

8 Beğeni
5 Beğeni

Alakası yok hocam, zaten yukarıda o kırmızı/karbon parçaların ne olduğunu açıklamışlar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bende tuning bekliyorum zaten sadece diğer ihtimal olarak paylaştım.

1 Beğeni

bu gelsin bana yeter ya sanki geliyor gibi selçuk abinin paylaşımında bu paket vardı galiba :smiley: