ETS 2 - World of Trucks "One Truck Family Event" [Ana Konu]

Ula ne bratislava’ymış be bi salmadı bizi gitti bu arada sanırım o dorse oyunda hiç yok varsada fotoğrafını hiç göremedim.

00:30 itibari ile oyuna girdim ancona şehrine yük alayım diye çıkmadı.
WoT sitesinde şöyle bir not gördüm. :smiley:

Note: destination switches every 3 days at 07:00 UTC.
(Hedef, her 3 günde bir 07:00 UTC’de değişir.)

Yani bugün 10:00 veya 11:00 den sonra alabiliyormuşuz.

1 Beğeni

Aslında hala mod sitelerinde güncel olarak mevcut.Tabi çaba göstermeden alınan hediyelerin ne zevki olur bilemem…

1 Beğeni

Ancona yolculuğu başladı. Bütün şöförlere hayırlı işler diliyorum. Tekerinize taş değmesin.

1 Beğeni

Ben çoktan bitirdim Oh be yeter 4 gündür delircektim :smiley: 9/10’da kalmıştı

1 Beğeni

Anacona italyaya ait bir şehir ve bende dlc si yok. yani son görevi yapamicammı ben şimdi ?

1 Beğeni

Son yüküde bıraktım etkinlik tamamlandı diyor şimdi napmam gerek?

1 Beğeni

Poznan olacak Ancona’dan sonra onu bekle.

Evet yapamayacak bir sonraki şehir Poznan ondan sonra Brüksel sanırım böyle böyle değişecek. Farklı bir yol izlemişler.

@burakiskodra 5 tane daha farklı yere götürme var onu da yapacaksınız.

1 Beğeni

Ödülünüzü alabilirsiniz, 5 tane daha yaparsanız kabin içine maket yarış çekicileri verilecek.

@HasanOfke onlar bende çıkmadı nerden bulacam onları?

3 günde bir yük yapmak iyi çünkü farklı yerler,yollar görüyorum iyi oluyor diğerinde hep aynı şehre gidiyorsun aynı şirkete aynı yol aynı şeyler sıkıcı oluyor o yüzden rahat rahat kaamadan yapmak güzel oluyor

1 Beğeni

poznan yeri ne zaman açılcak kaç gündür bekliyorum bir türlü bitiremedin görevi…

üç gün sonra açılcak diye biliyorum.

3 gün sonra yeni yer açılacak.

World of Trucks anasayfasında hangi günden itibaren hangi şehre teslimat yapılabileceği belli. 3 günde bir şehir değişiyor yani geçmiş şehirlere teslimat yapamazsınız. Örneğin 28, 29, 30 Mart tarihlerinde sadece Ancona’ya (İtalya) yük götürebilirsiniz. 31 Mart, 1 Nisan ve 2 Nisan’da ise sadece Poznan’a (Polonya) yük götürebilirsiniz. Bu şekilde 5 Mayıs’ta Londra ile son bulacak…

Türkiye saati ile sabah 9 ya da 10’da değişir.

Önemli ekleme: Ek ödüller için toplamda 5 farklı yere götürmek yeterli. Örneğin ben Paris, Bratislava ve Ancona’ya teslimat yaptım profilimde Different destinations: 3/5 şeklinde bir yazı var.

2 Beğeni

2/5 kaldı sonra en az 2 ay oyuna girmek yok. :smiley:

4 Beğeni

keşke boyle etkinlikler çok olsa boş şehirler doluyor bu etkinlik sayesinde

Belediye Başkanı gibi konuştun :joy:

1 Beğeni

Poznan yolculuğu başladı. Herkese kolay gelsin.