ETS 2 - World of Trucks #GoodyearRollOut Etkinliği

Euro Truck Simulator 2 için resmi lisanslı Goodyear kamyon lastikleri ve aksesuarları World of Trucks üzerinden başlatılan #GoodyearRollOut ile ücretsiz dağıtılıyor. Etkinlik için kişisel görevlerinizi tamamlayıp topluluk hedefine de ulaşıldığında Goodyear lastikleri, kabin aksesuarı ve boyamalarının bulunduğu DLC katılan herkese ücretsiz hediye edilecek. Steam 'de dün gece listelenen DLC özelliklerine ve tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-goodyear-roll-out-etkinligi-basladi-world-of-trucks/

8 Beğeni

Bu aksam gelir ise guzel olur.

2 Beğeni
3 Beğeni

WOTR bakımda

4 Beğeni

Şimdi girdim World of Trucks’a giriş yapılıyor.

bende giriş yapılıyor

Etkinlik başladı mı ?

Hayır başlamadı.

1 Beğeni
2 Beğeni

Oyundan bakın isterseniz. Sitede kapalı zaten.

1 Beğeni

Sitede şu an bakımda.

2 Beğeni
7 Beğeni

:summer2019tire: Personal goal: Individual player contributions of 10 or more deliveries of Goodyear tyres will be rewarded with a World of Trucks Achievement and a hanging Goodyear blimp cabin accessory.

:hittheroad: Community goal: Once the community goal of 300,000 deliveries of Goodyear tyres is met, and if the player has also achieved their personal goal then they will receive a Steam code to unlock our new Goodyear Tyres Pack DLC, for free.

konuyu hazırlıyorum

2 Beğeni

Etkinlik başladı.

İndirimde var.

Zamanında dorse için Michelin boya paketi niye çıkarmadılar?

o zaman kişisel dorse yoktu ki?

3 Beğeni

Euro Truck Simulator 2: Goodyear Tyres Pack DLC - YouTube video yayınladı. Linke tıklayıp izleyebilirsiniz.

Kişisel dorse gelince ekleyebilirlerdi sonuçta Michelin pakedini alanlar var.

1 Beğeni

tek derdimiz uyduruk bir dorse boyaması olmamalı boşverin faso fiso gereksiz zaman kaybı işler neden bunu tartışıuyoruz ki?

3 Beğeni

dorseler çıkmıyor bulabilen var mı?

2 Beğeni