ETS 2 - World of Trucks Etkinliği: İsveç'e Yük Taşıyın! - Ana Konu

Şu anda 40 TL’ye düştü.

düşeceğini biliyoruz aydınlattığın için teşekkürler @YigitE sorun neydi ?

1. İşimize geldik,sona doğru yaklaşıyoruz. :slight_smile:
    Bystrica kentine doğru yolaa koyulduk. Yükümüz ağır …

VEEEE maceramızın son işi…

Luxemborg’dan aldığımız işleri Helsinborg’a doğru götürüyoruz.

3.cü işimizi fransanın lille şehrinden aldık havuç yükledik istikamet isveç örebro şehrine
tabi önce 4rekat ikindi namazımızı kılıp çıkacağız yola kısmetse
aracımız resimde görüldüğü gibi İsveç Kralı Scania R 500

Not :slight_smile: :wink: ( Modifikasyon bizim işimiz ) Hastasıyızzzz Dedeee

1 Beğeni

@HasanOfke video gelicek mi bu etkinlikle ilgili?

Hasan Bey demiş ki : :smile:

Ama bunu dün dedi @Baby :joy:

Bugünde işler karışık olabilir belki :smiley:
Sabırsızlanmayalım zaten fazla bir şey yok , her şey sisl ile yayında konuşuldu.

belkide 8. 9. işe gelmeye çalışıyordur . :slight_smile: Ödülleri göstermek için

standın vites parçası bir türlü sıkışmadı oynuyor ondan çekemedim bir de yeni çıkan oyunlar varken ets2ye öncelk vermenin anlamını kaybettim

Padişahım çok yaşa :smile:

Danimarka ve Norveç tamam :muscle::muscle:t2::muscle:t3::muscle:t4::muscle:t5::muscle:t6:

Vee etkinlik biter, bunu da başarılara ekledik :+1: Etkinlikte toplam 5.689 km yol yaptık…

2 Beğeni

3.cü yükümüzüde hayırlısıyla sağ sağlim teslim ettik
kaldı 7 ad yük daha

Arkadaşlar bir sorum olacaktı.
Şimdi ben Aalborg-Kiel arası sefer yaptım ama kabul etmedi. Lodz-Kariskrona arası sefer yaptım kabul etmedi yine nedeni nedir?

Harici Sözleşme mi yapıyorsun kardeş?

Evet @sparteam harici sözleşme şuana kadar 5 tane teslimat yaptım 3 ü tamam 2 sini kabul etmedi.

Aalborg veya kiel isveç ülkesinde değil!

Bknz.
Bu etkinliğin ödüllerini alabilmek için 10 farklı Avrupa ülkesinden İsveç’e yük taşıyabilir ya da İsveç’ten 10 farklı Avrupa ülkesine yük taşıyabilirsiniz. Son teslimatlarınızı WoTR profilinizde yer alan LogBook sayfasından takip edebilirsiniz.

Yardımcı olması için yük alışverişi yapacagin şehir isimlerinin yanında parantez içinde (S) görmelisin . Yalnız 1 tanesinde …

1 Beğeni

İsveç ülkesi olması lazım ve bir kere teslimat yaptığın veya aldığın ülkeye teslim yaparsan 2. teslimat sayılmaz. (Örneğin: Malmö’den Paris’e yaptın daha sonrasında Fransa’nın bir şehrinden İsveç’in herhangi bir başka şehrine sevkiyat yaparsan sayılmaz veya Roma’dan Malmö’ye götürdün daha sonrasında İsveç’in bir şehrinden İtalya’nın bir şehrine sevkiyat yaparsan sayılmaz. Roma’dan Malmö’ye yaptın Malmö’den Roma’ya yaparsan da sayılmaz.)

@Baby kardeşim son yazdığın cümleyi pek anlamadım desem daha detaylı anlatabilir misin acaba?

20180328_012140

İşlerin bulunduğu listede sehir isimlerinin yanında o ülkenin harfi oluyor .

Mesela bu resimde CH isveçre, I italya , f fransa …

Bu etkinlikte gidilen veya varılan yer isveç olması gerektiği için parantez içinde S olmasi gerekiyor . :slight_smile: Umarım anlatabilmisimdir.