ETS 2 - West Balkans DLC [Ana Konu]

O zaman gwriye tek bir çaresi kalıyor scs nin anadoluya açılan kapılar :rofl:

5 Beğeni

zaten bu iş anadoluya gidiyor

2 Beğeni

:joy::joy::joy: Bu DLC’de SCS’nin elinde patlayacak. Yap işte Kuzey İskandinavya, İrlanda, yeniden bir Birleşik Krallık ve Anadolu

1 Beğeni

anadoluyu yapsalar satış rekoru kırarlar

1 Beğeni

Yok kırmaz ya .Road to black sea çıkınca millet oyundan pahalı DLC mi olur diye tantana yaptı Anadolu dlcsi çıkmazda küçücük bir ihtimal çıkarsa gene tantana yapıp laf ederler.

4 Beğeni

:clap:

IBERIA DLC → 583,530 km²

VS

BALKAN DLC (SADECE BİLİNEN ÜLKELER) ->284,698 km²

YUNANİSTAN EKLENİRSE → 416,655 km²

2 Beğeni

şaka maka yunanistan niye yok ya. ona özel bi easter egg mi yapacaklar acaba.

2 Beğeni

Resmi duyuru Yunanistan ile ilgili bir şey kullanılarak yapılır belki de.

5 Beğeni

Diğer ülkeler 2 gün önce ortaya çıktı ama Slovenya bugün ortaya çıktı. Yunanistan’da daha sonra ortaya çıkabilir :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Bilmiyorum kanka, sadece bir tahmin işte. Ben ülke sayısına baktım. Her an her şey olabilir. :upside_down_face:

2 Beğeni

imageimageimage
imageimageimage
imageimageimage

3 Beğeni

Bunun üstüne şu Going East’e de bir rework gelse tadından yenmez.

2 Beğeni

evet ya , baltic ya da black sea dlc’leri tarafından going east’a girince 2008 yılına dönüyosunuz.

6 Beğeni

https://www.instagram.com/p/Ccfbn5INynP/

Yunanistan belli olunca ayrı bir haber yazarız şimdilik Instagram’da tutuyorum.

7 Beğeni

Gerçekten SCS nin Anadolu’ya geçeceğine ciddi ciddi inanıyor musunuz? :joy:

9 Beğeni

SCS’nin Anadolu’yu yapma ihtimali :handshake: SCS’nin mevsimleri getirme ihtimali

5 Beğeni
Yunanistan olmalı mı?
  • Evet
  • Hayır
  • Türkiye’nin Ege kıyıları ile ayrı bir DLC olarak gelsin.

0 oylayanlar

1 Beğeni

balkanlardan sonra kesin ukrayna gelecek o belli oldu zaten de rusya ne zaman gelir acaba. bi de şu britanyayı falan yenileseler süper olur aslında.

2 Beğeni

Balkanlar’dan sonra hangi DLC’nin geleceği daha belli olmadı hocam :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

bilyorum sadece tahmin yürütüyorum büyük ihtimalle de ukrayna gelecek gibi duruyor onu belirtmek istedim. bu savaş olaylarından sonra scs ibreyi buraya yönelendirecektir diye düşünüyorum ki mantıklı olan da bu zaten.

1 Beğeni